Niedziela, 16 czerwca 2019

imieniny: Aliny, Justyny, Benona

RSS

Kultura

Teatr Tańca Memento zaprasza na spektakl "Dialog"

25.02.2019 09:31 | 0 komentarzy | AgaKa

Teatr Tańca Memento zaprasza na kolejną premierę teatralną do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tym razem grupa wystawi spektakl pt. "Dialog". Premiera odbędzie się w niedzielę, 24 marca o 17:00 w WCK.

Teatr Tańca Memento zaprasza na spektakl "Dialog"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
marzec
24 niedziela

Premiera spektaklu Teatru Tańca Memento

Start 24.03.2019 o godz. 17:00 cena biletu: 15 zł

"Dialog" to spektakl taneczny skupiający się wokół tematu zawiązywania ludzkich relacji i komunikacji człowieka z drugą osobą. Młodzi aktorzy zabiorą widzów w świat refleksji nad momentem poznawania drugiego człowieka i tego, jak wiele emocji wywołuje w nas spotkanie. Teatr Tańca Memento w sposób metaforyczny, za pomocą ruchu, tańca i słowa będzie chciał przedstawić świat wewnętrzny człowieka i tym samym pokazać, jak wygląda droga do porozumienia oraz droga do serca drugiej osoby.

– Czy tylko słowami wyrażamy siebie? Jak ciężko jest nam odsłonić duszę przed drugim człowiekiem? Co zrobić, by móc zaufać? Czy potrafimy jeszcze ze sobą rozmawiać? Te pytania skłoniły nas do stworzenia kolejnego przedstawienia, które w marcu pokażemy publiczności w WCK – mówi Małgorzata Karwot, reżyser spektaklu.

– To kolejna premiera naszej grupy Memento, podczas której młodzi aktorzy z pewnością zaskoczą wodzisławską widownię swoimi scenicznymi pomysłami i dojrzałością. Ich spektakle są zawsze pełne refleksji i wzruszeń, które zostają w widzach na długo – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.