środa, 20 stycznia 2021

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Kultura

Epidemia koronawirusa:

XIV Festiwal Around The Rock już w ten weekend [ROZSTRZYGNIĘCIE]

06.06.2017 19:14 | 11 komentarzy | (q)

9 i 10 czerwca 2017 roku w Parku im. P. Furgoła w Czerwionce-Leszczynach odbędzie się XV edycja Festiwalu Around the Rock znanego już rockowej publiczności w całym kraju. Mamy dla was 4 podwójne karnety na festiwal!

XIV Festiwal Around The Rock już w ten weekend [ROZSTRZYGNIĘCIE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
czerwiec
9 piątek

Festwial Around the Rock 2017

Start o godz. 17:00, trwa od 09 do 10 czerwca cena biletu: 20/35

Festiwal Muzyki Niemechanicznej jest organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach pod patronatem gminy i miasta Czerwionki-Leszczyn.

Piątek

Sobota

Bilety dostępne są TUTAJ


Wygraj karnety na Around The Rock w Czerwionce-Leszczynach

Do wygrania cztery podwójne karnety na Around The Rock w Czerwionce-Leszczynach 9 i 10 czerwca. Wystarczy polecić ten artykuł na swoim profilu na Facebooku (kliknij TUTAJ lub w obrazek powyżej) oraz w komentarzu podać link do swojego profilu oraz adres e-mail, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami. WAŻNE! Komentarz należy dodać pod artykułem na portalu Nowiny.pl a nie na Facebooku. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 9 czerwca, do godz. 12.00. Wejściówki zostaną rozlosowane wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe powyżej. Po zakończeniu konkursu podane w komentarzach profile do FB i adresy e-mail zostaną ukryte. Zwycięzców o wygranej poinformujemy drogą mailową.


ROZSTRZYGNIĘCIE:

Podwójne karnety otrzymują: Magda Sommer, Joanna Rogoza, Natalia Berezowska, Zdzisiek Firut. Organizator został powiadomiony.