Piątek, 18 października 2019

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

RSS

Kultura

Lato z biblioteką Racibórz 2017. Trwają zapisy na zajęcia

31.05.2017 10:40 | 0 komentarzy | ż

Dzień Włóczykija, Dzień Czekolady czy Dzień Piegów – każde z tych świąt ma swoich bohaterów i swoją historię. Raciborska biblioteka przekonuje, że wakacje w mieście nie muszą być nudne i zaprasza do wspólnej zabawy „Na co dzień i od święta” w każdy wtorek i czwartek (27.06 – 31.08) w godz. 11.00-14.00.

Lato z biblioteką Racibórz 2017. Trwają zapisy na zajęcia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Każdy dzień to inne nietypowe święto i nowe wyzwania – warsztaty artystyczne, zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, spotkania z zaproszonymi gośćmi, wycieczki do Rodzinnego Parku Rozrywki w Rybniku, na Ranczo w Bargłówce czy do Zabytkowej Kopalni Węgla Guido w Zabrzu. Dla fanów piłki nożnej zaplanowano treningi w Akademii Piłkarskiej a dla odważnych Noc Łowców Duchów z Marcinem Pałaszem. Odbędą się także warsztaty Robotyki LEGO oraz Modelowania przestrzennego i druku 3D – zapisy na te zajęcia przyjmowane są do 16 czerwca.

W ramach „Lata z biblioteką”, po dłuższej przerwie powraca również GOBLIKON. XII edycja największego w regionie Konwentu Miłośników Fantastyki, sesji RPG i LARP odbędzie się w dniach 11-13 sierpnia.

- Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem naszych spotkań na stronie internetowej biblioteki: www.biblrac.pl. Zapisy na zajęcia przyjmowane są we wszystkich filiach i oddziałach biblioteki – mówi Małgorzata Szczygielska dyrektor raciborskiej biblioteki.

źródło: MiPBP w Raciborzu