Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

bezczelny typ.nic z głowy ,wszystko z kartki, ostatnio ma manię żądania od wszystkich wszystkiego na piśmie.Jeśli chodzi o niegospodarność to trzeba przypomnieć : 6 mln oddane a Plac Długosza dalej straszy, przewalone setki złotych na półprywatne delegacje i konferencje w sprawie budowy portu,25 tysięcy dla kolegi za przepisanie cudzej pracy, dodatek funkcyjny dla kolegi , co nie może dostać dodatku stażowego, bo nie pracował na umowę o prace, dodatek stażowy dla typa co miał lipną umowę o pracę u swojej mamusi,ponad milion wpompowany bez zgody rady miasta w wydmuszkę pt Unia, która nadaje się już dawno do upadłości , 120 tysięcy wpakowane w bezsensowne tablice koło kościoła farnego,ponad 50 tysięcy wydane w bezsensowne tablice na rdzewiejących postumentach, kasa coraz większa wydawana na prawników, szukających luk prawnych ,utrzymywanie coraz większej liczby urzędników, co zrobią wszystko dla dezinformacji radnych i obywateli, bezsensowna budowa kolejnych tężni w mieście, byle emeryta zadowolić,bajdurzenia o lodowisku i sztucznym boisku, próby zniszczenia rynku,tandetne czerwone figury zajęcy, prywatne kampanie plakatowe za miejska kasę, setki wydane na murale.. odszkodowania dla niesłusznie zwolnionych urzędników,i wiele wiele innych. kto typa powstrzyma? ino Tadeo...
Napisany przez ~infinity, 15.09.2022 08:31
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.239.112.140 / ec2-3-239-112-140.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)