Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Nie smakowało mi natomiast globalne ocieplenie, gazy cieplarniane, zużywanie wielu milionów litrów wody, cierpienie zwierząt i to, w jakich warunkach są hodowane. Przede wszystkim jednak pies, kot, czy wąż nie ma i nie może podjąć świadomego wyboru, nie może uznać nagle, że przestaje jeść mięso, ponieważ nie posiada ludzkiej świadomości, która pozwoliłaby mu w ogóle zrozumieć koncept diety roślinnej. Z natury jest zaprogramowany do tego, by jeść inne zwierzęta, ponieważ jest drapieżnikiem. Dzikie zwierze nie ma świadomego wyboru człowiek tak więc udomowiając zwierze decydujesz za niego a tobie nie pasuje globalne ocieplenie, gazy cieplarniane, zużywanie wielu milionów litrów wody, cierpienie zwierząt i to, w jakich warunkach są hodowane. Skąd masz mięso dla swoich psów kotów czy węży?
Napisany przez ~abc123, 15.05.2022 22:33
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.215.79.204 / ec2-3-215-79-204.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)