Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Mieszkańcy gminy, po pierwsze wyciągnijcie z tego wnioski i nie głosujcie już nigdy na tak niekompetentnego wójta gminy jakim jest Mrowiec. Po drugie nie dajcie sobie wciskać jakichś bajek o darmowych kursach bo nie ma darmowej komunikacji - ktoś musi pokryć koszty funkcjonowania komunikacji. Jeśli nie będzie biletów - całość będzie musiała być pokryta przez podatników z gminy Świerklany, nawet tych którzy z komunikacji w ogóle nie korzystają. Po trzecie nie ma żadnego problemu aby autobusy ZTZ obsługiwały całą gminę Świerklany - problem w tym, że sknerus Mrowiec nie chce za to płacić w przeciwieństwie np. do świadomych ważności problemu wójtów z Gaszowic, Lysek czy Jejkowic które świetnie dogadują się z ZTZ. Po czwarte nie dajcie sobie wcisnąć jakichś małych busików bo to są przeważnie jeżdżące "pojazdy śmierci", niebezpieczne i niewygodne dla podróżnych. Kobieta z wózkiem albo niepełnosprawna osoba do nich nie wchodzą. Na zachodzie nie do pomyślenia jest aby w komunikacji ludzi woziły pojazdy wymyślone do przewozu paczek i towaru! Żądajcie nowoczesnych autobusów (mogą to być pojazdy midi które są mniejsze od zwykłych autobusów ale zachowują wszystkie cechy autobusu) i przedłużenia jakieś linii ZTZ z Rybnika bo tam pracuje i uczy się 90% mieszkańców waszej gminy, a nie w Żorach czy Wodzisławiu gdzie mieszkańcy gminy nie mają za bardzo po co jeździć.
Napisany przez Arteks, 24.03.2014 18:29
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.192.26.60 / ec2-44-192-26-60.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)