Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

VI kwesta: Dzieci wrzucają najwięcej

Przed cmentarzem parafialnym w Kuźni Raciborskiej trwa czwarty dzień zbiórki pieniędzy na rzecz odnowy zabytkowych nagrobków.

VI kwesta: Dzieci wrzucają najwięcej

Jest to już VI kwesta zorganizowana przez kuźniańskie koło Towarzystwa Miłośników Ziemi Raciborskiej. W tym roku zbiórka pieniędzy trwa cztery dni - Do tej pory przez 3 dni uzbieraliśmy koło 1700 zł. 1 listopada to dzień, który decyduje o ostatecznym wyniku zbiórki. We Wszystkich Świętych zawsze zbieramy najwięcej pieniędzy - powiedział Marcin Gałuszka-Biernacki, sekretarz koła TMZR. Z uzyskanych w tegorocznej kweście funduszy w planach jest m.in. remont kamiennego krzyża z 1899 roku. Do puszek kwestujących wrzucają starsze osoby jak i najmłodsi. - Najbardziej cieszy mnie to jak do puszek wrzucają dzieciaczki, w ten sposób rodzice przekazują tradycje na kolejne pokolenia - powiedziała Halina Wyjadłowska, przewodnicząca koła TMZR w Kuźni. Kwesta potrwa do godziny 20.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~jajakobyły (87.105. * .9) 05.11.2011 15:48

No i Pan Wilibald też się dorzucił.