Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Młodzież zdewastowała publiczną toaletę. Teraz czekają ich prace społeczne

Pracownicy Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Marklowicach stawiają sprawę jasno: "Nie godzimy się na żadne akty wandalizmu i każda kolejna sprawa będzie zgłaszana na policję".

Młodzież zdewastowała publiczną toaletę. Teraz czekają ich prace społeczne
Rodzice nieletnich pokryją koszty zniszczeń, a sprawcy w ramach wolontariatu będą czyścić toalety oraz wykonywać inne prace porządkowe na terenie Słonecznej Wyspy.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Akt wandalizmu co jakiś czas zdarzają się na terenie powiatu wodzisławskiego. W artykule pn. Urzędnicy apelują: Nie niszczcie wspólnego mienia opisywaliśmy nasilające się dewastacje na terenie muszli koncertowej w Godowie, która mieści się przy kompleksie sportowo-rekreacyjnym. Teraz celowemu zniszczeniu uległa jedna z toalet na terenie Słonecznej Wyspy w Marklowicach.

"Serdecznie pozdrawiamy osoby, którym radość sprawiło zniszczenie toalet damskich na naszej Słonecznej Wyspie. To niedorzeczne zachowanie wywołało u nas wielką złość, żal i smutek, że są wśród nas osoby, które nie szanują naszego wspólnego dobra publicznego i pracy innych ludzi" - napisali pracownicy Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej (GZGK) w Marklowicach w mediach społecznościowych. Do opublikowanego postu dołączyli zdjęcia zniszczonej toalety.

Co ważne na terenie Słonecznej Wyspy działa monitoring, który posłużył jaki dowód w sprawie. "Osoby odpowiedzialne za zniszczone toalety same zgłosiły się do naszego zakładu i przyznały się do winy" - poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych pracownicy GZGK. Dalej przekazali, że rodzice nieletnich pokryją koszty zniszczeń, a sprawcy w ramach wolontariatu będą czyścić toalety oraz wykonywać inne prace porządkowe na terenie Słonecznej Wyspy.

Pracownicy GZGK stawiają sprawę jasno: nie godzimy się na żadne akty wandalizmu i każda kolejna sprawa będzie zgłaszana na policję. W sieci zaapelowali także, aby mieszkańcy dbali o dobro wspólne jak własne. "Nie niszczmy dobra, na jakie zapracowaliśmy razem" - podkreślili na koniec.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Bicznadziadów (87.101. * .96) 22.06.2022 21:27
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Bicz i prać!