Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Godów: Wyjaśnią mieszkańcom zasady programu Czyste Powietrze

Jesteś mieszkańcem gminy Godów i chcesz się dowiedzieć więcej na temat możliwości, jakie daje program Czyste Powietrze? Przyjdź na spotkanie.

Godów: Wyjaśnią mieszkańcom zasady programu Czyste Powietrze
Odbędzie się 20 czerwca o 16.00 w sali posiedzeń w UG w Godowie.

Urząd Gminy Godów informuje, że spotkanie informacyjne dotyczące programu dotacyjnego Czyste Powietrze odbędzie się 20 czerwca o 16.00 w sali posiedzeń magistratu. "Należy wcześniej zapisać się na wizytę pod numerem 32 476 50 65 wew. 45. Podczas wizyty będzie również istniała możliwość skorzystania z porady i pomocy ekodoradcy" - czytamy w oficjalnym komunikacie urzędu.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Teżprzechodziłem (93.179. * .78) 15.06.2022 20:47

pół roku po zakończeniu inwestycji zapomniałeś dodać

~czyte_powietrze (193.169. * .48) 15.06.2022 20:30

na dofinansowanie poczekacie sobie pół roku !!!
wiem bo sam to przechodziłem