Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piotr Kuczera osobiście skosi twój trawnik. Co zrobić, by spotkał cię ten zaszczyt?

Przed nami Finał Wielkej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji w sieci pojawia się coraz więcej licytacji charytatywnych. Niektóre z nich są dosyć żartobliwe, ale chyba nikt nie spodziewał się tego, co zrobił Piotr Kuczera.

Piotr Kuczera osobiście skosi twój trawnik. Co zrobić, by spotkał cię ten zaszczyt?
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Piotr Kuczera osobiście skosi twój trawnik. Co zrobić, by spotkał cię ten zaszczyt?

Kto by się spodziewał, że sam prezydent Rybnika postanowi wystawić na licytację charytatywną swoje usługi w zakresie... koszenia trawnika. Tak, to nie żart. Z okazji zbliżającego się Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Piotr Kuczera otworzył licytację charytatywną, w której do wygrania jest skorzystanie z jego usług w zakresie koszenia trawnika przed domem i to jego własnym sprzętem!

Ludzie

Piotr Kuczera Rybnik

Prezydent Rybnika

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~pytanko (188.137. * .64) 21.01.2022 16:44

Dbam o ekologię więc czy ta kosiarka jest ekologiczna chociaż, bo rozumiem że prezydent ma ręczną kosę lub sierp, narzędzia które nie zatruwają środowiska, on sam może być zasilany etanolem, mnie to nie przeszkadza, ale sprzęt musi dla mnie być ekologiczny.

~Doniżej (5.173. * .47) 21.01.2022 09:35
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~zet (188.117. * .66) 19.01.2022 21:36

Przed odpaleniem kosiarki lub kosy proponuję wykonać pomiar na obecność w organizmie,, pewnej substancji " u tego Pana.

~pytanko (188.137. * .64) 19.01.2022 17:24

Dowom halba i korflasza swojskiego wina, wygrałech?