Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wielkie kolędowanie z Cleo i Rafałem Kozikiem w popielowskim kościele [ZDJĘCIA, WIDEO]

16 stycznia, po wieczornej mszy świętej, w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Rybniku - Popielowie odbył się koncert noworoczny z udziałem Cleo oraz Rafała Kozika (rybniczanin, uczestnik The Voice of Poland).

Wielkie kolędowanie z Cleo i Rafałem Kozikiem w popielowskim kościele [ZDJĘCIA, WIDEO]
Wokalistka Cleo oraz rybniczanin, Rafał Kozik, byli gwiazdami wieczoru podczas koncertu noworocznego w popielowskim kościele
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Wielkie kolędowanie z Cleo i Rafałem Kozikiem w popielowskim kościele [ZDJĘCIA, WIDEO]

Cleo, wokalistka znana z takich hitów jak "My Słowianie", "Łowcy gwiazd", "Za krokiem krok" czy "Dom", zmieniła repertuar i przy akompaniamencie Miejskiej Orkiestry Dętej "Rybnik" zaśpiewała znane angielskie i polskie kolędy. Zanim to jednak nastąpiło, przed zgromadzoną publicznością zaprezentowali się znakomici soliści oraz rybniczanin, Rafał Kozik.

Cleo wystąpiła także w Parafii w Niedobczycach. Drugą z gwiazd, która pojawiła się na tegorocznym noworocznym kolędowaniu był Rafał Brzozowski. Wystąpił on w Parafiach w Rybniku-Kamieniu, Chwałowicach oraz Boguszowicach.

Zobacz nagrania z koncertu:

Zobacz więcej:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Jan@Niezbedny 16.01.2022 21:57

Połowa stycznia Ci jeszcze kolędy śpiewają !!!