Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nauczyciele z Ekonomika szkolili się na Teneryfie

Celem szkolenia było „podniesienie jakości pracy szkoły oraz kwalifikacji zawodowych nauczycieli i kadry zarządzającej" - informuje Starostwo Powiatowe w Raciborzu.

Nauczyciele z Ekonomika szkolili się na Teneryfie
W kursie wzięło udział ośmiu nauczycieli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu. Wśród nich był dyrektor szkoły Paweł Ptak (pierwszy z prawej).

W ostatnim tygodniu wakacji nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych brali udział w szkoleniu „Team - leading in education”. Podczas 5-dniowego kursu na Teneryfie poruszano tematykę budowania zespołu, przywództwa, motywacji, komunikacji i coachingu, które są integralną częścią skutecznego kierowania zespołem.

- Dużym wyzwaniem a jednocześnie korzyścią była praca w języku angielskim w międzynarodowej grupie. Współpraca z portugalskimi i chorwackimi nauczycielami pozwoliła na wymianę doświadczeń zawodowych i kulturowych oraz dała perspektywę realizowania wspólnych projektów w przyszłości - informuje Starostwo Powiatowe w Raciborzu.

Szkolenie było częścią projektu „Podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli kluczem do sukcesu uczniów”, który jest finansowany ze środków Unii Europejskiej (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój) na zasadach Programu Erasmus+.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~znajomyznajomego (87.101. * .96) 15.09.2021 22:38

Po powrocie możecie iść od razu na chorobowe.Możecie miec uraz psychiczny po powrocie na zadupie

~ciekawy (188.137. * .185) 15.09.2021 21:52

ehh Karyna Karyna rozumiem że szczerzysz się gdzieś tam na tej fotce że tego bronisz, kochana ta unia że płaci żebyście mogli sobie za friko podróżować po świecie,

~Karyna (93.179. * .78) 15.09.2021 20:09

za unijne jak już  a nie za nasze ale jak pis nas wypisze z tej unii to się skończy i będą jeżdzić na białoruś

~ciekawy (188.137. * .185) 15.09.2021 18:06

Po prostu wycieczka za nasze pieniądze i tyle

~Pan1Lis (10.0. * .76) 15.09.2021 16:23

No to zdawalność matur zdecydowanie wzrośnie.
Będę porównywał procentową zdawalność w tym roku , jak też w pezyszłym .
Pewnie Teneryfa pomoże .

~bałt (5.184. * .189) 15.09.2021 14:17

nie rozumiem czego się czepiacie nauczycieli z ekonomika
pomyśleli przeliczyli (jako ekonomicy)
i wyszło im że taniej kurs wyszedł na Teneryfie niż nad Bałykiem
naszym polskim morzem

~Lockdownikplus (87.101. * .96) 15.09.2021 12:53
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

No to się musiało dziać...Gdzie następne szkolenie Seszele?

~ciekawy (80.53. * .194) 15.09.2021 12:48
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

"szkolenie" :)