Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Aktorka, naukowiec i wyjątkowa fryzjerka o tęsknocie do rodzinnego miasta i pasji łączącej się z pracą

Aktorka Magdalena Kwiatkowska, pracownik PWSZ w Raciborzu Marcin Kunicki oraz znakomita fryzjerka z Amandowa Agnieszka Gorczowska podsumowują miniony rok.

Aktorka, naukowiec i wyjątkowa fryzjerka o tęsknocie do rodzinnego miasta i pasji łączącej się z pracą
Magdalena Kwiatkowska, Marcin Kunicki, Agnieszka Gorczowska

Magdalena Kwiatkowska (Tabor): Przestałam planować

Plusy. Ten rok był pełen zaskakujących zwrotów akcji. Wszystko co misternie zaplanowałam przewróciło się do góry nogami i dostałam dużo więcej niż oczekiwałam. Żeby tego było mało adoptowaliśmy psa! - do czego wszystkich serdecznie zachęcam!

Minusy. Zdecydowanym minusem jest odległość, która dzieli mnie od rodzinnego miasta... w 2019 chciałabym być tu zdecydowanie częściej!

Oczekiwania. 2018 otworzył mi dużo nowych drzwi i zasiał wiele ziaren. W nadchodzącym roku będę kontynuowała wszystko co rozpoczęłam, ale zdecydowanie przestałam planować.


Marcin Kunicki o czasie dla rodziny i marzeniach zawodowych

Plusy. Realizacja projektów zawodowych i prywatnych.

Minusy. Reprezentacja Polski na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej

Oczekiwania. Więcej wolnego czasu dla siebie i rodziny. Spełnienie zawodowych marzeń szczególnie tych związanych z nauką.


Agnieszka Gorczowska: Życie posiada tyle kolorów ile potrafimy w nim dostrzec

Ciągły rozwój i dążenie do perfekcji. Udział w ogólnopolskich konkursach z miejscami na podium to sukces i niewątpliwie wielki plus tego roku. Profesjonalne sesje zdjęciowe i projekty w które byłam zaangażowana dają motywacje do dalszego działania. Mam ogromne szczęście, bo mnie udało się połączyć pracę z pasją.

Nie doszukuję się minusów. Nie lubię narzekać. Na co dzień ludzie borykają się z poważnymi problemami i tragediami.

W nadchodzącym Nowym Roku życzę Wszystkim dużo zdrowia, miłości i radości. Radości małych i wielkich. Najważniejsze, by cieszyć się z tego co mamy, bo życie posiada tyle kolorów ile potrafimy w nim dostrzec.

Plusy i minusy. Podsumowanie 2018 roku w naszym regionie 49 wiadomości, 47 komentarzy w dyskusji
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].