Poniedziałek, 8 marca 2021

imieniny: Beaty, Wincentego, Jana

RSS

Nowoczesne umundurowanie i koszulki dla strażaków z Gogołowej

29.02.2020 07:00 | 0 komentarzy | red

GOGOŁOWA 16 lutego br. odbyło się zebranie sprawozdawcze za rok 2019 w OSP Gogołowa. Oprócz sprawozdań za miniony rok i planów na rok obecny zostało uchwalone absolutorium dla zarządu, zaprezentowano również nowy sprzęt i umundurowanie, które udało się zakupić dzięki darowiźnie otrzymanej od fundacji JSW. - Na zebraniu był obecny prezes fundacji Artur Dyczko, który zapewnił zebranych o chęci dalszej współpracy z organizacjami społecznymi działającymi na terenie naszego sołectwa - mówi Mirosław Winkler, prezes jednostki z Gogołowej.

Nowoczesne umundurowanie i koszulki dla strażaków z Gogołowej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dzięki darowiźnie w kwocie 15800 zł udało się zakupić 3 komplety nowoczesnych ubrań bojowych, 21 koszulek polo z nadrukiem logo fundacji, nazwy jednostki oraz imieniem i nazwiskiem każdego druha, a także sprzęt nagłaśniający, duży termos i warnik do wody. - Bardzo serdecznie dziękujemy Fundacji JSW za przyznaną darowiznę - dodaje prezes Winkler.

Zebranie sprawozdawcze za 2019 rok mają już także za sobą strażacy z OSP Połomia. Odbyło się ono w niedzielę 2 lutego, w miejscowej remizie. Przedstawiono ubiegły rok pod względem działalności, jak i pod względem finansowym jednostki. Zarząd otrzymał absolutorium, przyjęto także plany na 2020 rok. - Serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za obecność - mówi prezes jednostki Czesław Rduch. Zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Mszanie odbyło się niedzielę, 23 lutego.

(red.)