Sobota, 29 lutego 2020

imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla

RSS

Konkurs „Graffiti kreator” przedłużony

24.05.2016 00:00 red.

Rybnik

W związku ze sporym zainteresowaniem i licznymi zapytaniami w sprawie konkursu „Graffiti kreator” termin składania prac konkursowych został wydłużony. Biuro Kultury Urzędu Miasta Rybnika czeka na zgłoszenia do 31 maja. – Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do nadsyłania rysunków z pomysłami na ozdobienie rybnickich wiat przystankowych – mówią organizatorzy konkursu, który adresowany jest zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Zgłoszone do konkursu graffiti powinno nawiązywać do jednej lub kilku ze wskazanych wytycznych: – położenia wybranej wiaty przystankowej, – specyfiki miejsca, – historii dzielnicy, miejscowych legend, wierzeń, – charakterystycznego obiektu, usytuowanego w najbliższym otoczeniu, – rodzaju prowadzonej w okolicy działalności, – warunków przyrodniczych czy geograficznych.

Rysunek powinien zawierać elementy umożliwiające późniejsze przeniesienie techniką graffiti na wiaty przystankowe. Pracę należy narysować na kartce w pozycji poziomej i dostarczyć w wersji papierowej (format A4) do Biura Kultury Urzędu Miasta Rybnika do końca maja.

Więcej informacji, w tym szczegółowy regulamin, karta zgłoszeniowa i niezbędne oświadczenia można znaleźć na www.kultura.rybnik.eu.

(r)

  • Numer: 21 (498)
  • Data wydania: 24.05.16
Czytaj e-gazetę