Czwartek, 18 kwietnia 2019

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

RSS

Uczniowie ZST wśród laureatów

05.06.2012 00:00 red

Szkoła została doposażona  również w wiele pomocy naukowych, m.in. tablica interaktywna, rzutnik multimedialny, pomoce do pracowni fizycznej, pomoce do pracowni biologicznej, informatycznej i wiele innych.

Laureatami konkursu „W Różnorodności Rozwój” organizowanego przez Fundację na Rzecz Wspierania Edukacji i Rozwoju Samorządności wśród Młodzieży VIRIBUS UNITIS, Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Katowicach oraz Punkt Informacyjny Europe Direct Katowice zostali uczniowie Zespołu Szkół Technicznych z Rybnika.

W kategorii „Spot radiowy” o temacie przewodnim „Kobieta czy mężczyzna” pierwszą nagrodę otrzymała praca Jacka Szewczyka, Pawła Strzelczaka, Justyny Nogaj, Marka Paprotnego, Grzegorza Łaty, Barbary Słomki, Jakuba Śliwińskiego i Kamila Krawieczka. W kategorii „Logo/grafika/fotografia” w pracach o temacie przewodnim „Młody przedsiębiorca” pierwszą nagrodą została nagrodzona praca Patryka Przybysławskiego, a w tej samej kategorii w pracach o temacie przewodnim „O, tam jadę!” została wyróżniona praca Justyny Nogaj.

Laureaci – uczniowie klasy II Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica kształcący się w zawodzie technik mechatronik przygotowywali się do konkursu pod opieką nauczycieli Michaliny Rusińskiej i Piotra Tokarza.

(opr.pm)

  • Numer: 23 (291)
  • Data wydania: 05.06.12