Czwartek, 1 października 2020

imieniny: Danuty, Remigiusza, Romana

RSS

Przygraniczne spotkanie motocyklistów za nami

13.08.2019 00:00 sub

W sobotę 3 sierpnia po raz jedenasty spotkali się motocykliści z Czech i Polski na Przygranicznym Spotkaniu Motocyklistów w Skrbeńsku

SKRBEŃSKO Tegoroczne wydarzenie było rekordowe pod względem frekwencji. - W polsko-czeskiej paradzie motocykli wzięło udział aż 400 motocykli – podkreśla Gerard Jergas, jeden z organizatorów spotkania. Wydarzenie uświetnili swoją obecnością goście specjalni : Patryk Chmielowiec – Ambasador Akcji Bezpieczni na Drodze oraz żużlowiec PGG ROW RYBNIK Robert Chmiel. Była okazja do spotkania i osobistego zadawania pytań gościom.

Policjanci z wodzisławskiej drogówki oprócz zabezpieczenia imprezy zaprezentowali motocykl policyjny, na który można było usiąść i zrobić sobie zdjęcie. Narko-gogle również cieszyły się dużą popularnością.

Jak zwykle zabawa odbyła się w przyjaznej atmosferze. Liczne konkursy, oraz koncert zespołu zapewniły uczestnikom świetną zabawę i przyjazną atmosferę. Najmłodsi uczestnicy zlotu mieli okazję wyszaleć się na dmuchanym dinozaurze, trampolinach i wielu innych zabawach.

Najbardziej wytrwali uczestnicy skorzystali z możliwości rozbicia namiotu i pozostali do niedzieli.

W niedzielę była okazja kontynuować zabawę na corocznym Festynie dla Mieszkańców, który również uświetniły liczne atrakcje dla dzieci jak dmuchańce, malowanie twarzy i konkursy.

Koncerty zespołów Muzykanty, Duet oraz Klaudia i Kasia Chwołka cieszyły się ogromną popularnością.

Organizatorem tego wydarzenia są od zawsze właściciele Cafe Baru Relaks w Skrbeńsku państwo Jergas wraz z Sylwią Wleklińską – Motocyklistką z Wodzisławia Śl. W tym roku wydarzenie wsparła również firma Mitko z Wodzisławia Śląskiego.(red.)

  • Numer: 33 (978)
  • Data wydania: 13.08.19
Czytaj e-gazetę