Czwartek, 24 października 2019

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

Gmina bez zastępcy wójta

03.07.2018 00:00 sub

GORZYCE Helena Lazar, zastępca wójta gminy Gorzyce 1 lipca odchodzi na emeryturę. Na ostatniej sesji, która odbył się 25 czerwca Lazar została uroczyście pożegnana przez wójta gminy oraz radnych. - Pani wójt już dawno mówiła, że tuż przed końcem kadencji, po nabyciu praw emerytalnych przejdzie na emeryturę – mówi Daniel Jakubczyk, wójt Gorzyc. Na sesji podziękował jej za kilka lat współpracy, życząc zdrowia i pomyślności.

Helena Lazar pracowała w UG Gorzyce od 1991 r. Najpierw do 1999 r. była kierownikiem referatu gospodarki komunalnej, zaś od września 1999 była zastępcą wójta gminy. Co warte odnotowania, pełniła tę funkcję przy trzech kolejnych wójtach: Krystynie Durczok, Piotrowi Oślizło i Danielowi Jakubczykowi.

Wójt Jakubczyk zapowiedział, że na razie nie będzie powoływał zastępcy, a w razie jego nieobecności w urzędzie, zastępować będzie go sekretarz Maria Władarz. - Kadencja się kończy, więc nie zamierzam powoływać zastępcy. Chyba żeby doszło do jakiejś mojej nieprzewidzianej dłuższej nieobecności – mówi Jakubczyk. (art)

  • Numer: 27 (920)
  • Data wydania: 03.07.18
Czytaj e-gazetę