Niedziela, 22 września 2019

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

Niezwykła pralnia z Wodzisławia doceniona

26.09.2017 00:00 sub

POWIAT 11 września odbyła się XII Gala Edycji Konkursu „Lodołamacze 2017” na etapie regionalnym. Wyróżnienie to co roku przyznawane jest pracodawcom, instytucjom i organizacjom tworzącym odpowiednie warunki pracy dla osób niepełnosprawnych. Po raz pierwszy etap regionalny został połączony i laureatów wyłoniono w ramach czterech województw: dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego i śląskiego.

Jednym z laureatów został Zakład Aktywności Zawodowej Zakład Usług Pralniczych w Wodzisławiu Śl., który w kategorii Zakład Pracy Chronionej zajął trzecie miejsce. Był to jedyny wyróżniony Zakład Aktywności Zawodowej, który został nagrodzony w ramach konkursu.

Certyfikat odebrał podczas gali w Auli Papieskiego Oddziału Teologicznego w Wrocławiu dyrektor zakładu Dezyderiusz Szwagrzak.

– To wyróżnienie motywuje nas do dalszej pracy oraz potwierdza, że kierunek działań, który obraliśmy jest właściwy. Cieszy nas fakt, że pomimo tego iż nie jesteśmy dużym zakładem kapituła konkursu doceniła nasze zaangażowanie w wspieraniu osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia, zarówno zawodowego jak i społecznego – powiedział dyrektor Szwagrzak. (red.)

  • Numer: 39 (880)
  • Data wydania: 26.09.17
Czytaj e-gazetę