środa, 21 sierpnia 2019

imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii

RSS

Gruba kasa dla menadżera za napastnika Odry Wodzisław?

10.11.2009 00:00
Jak podała gazeta „Fakt” oraz portal sportslaski.pl Odra Wodzisław musi zapłacić za napastnika Daniela Bueno 183 tys. euro.
Napastnik, który przed sezonem w glorii wicekróla strzelców ligi maltańskiej trafił do Wodzisławia na zasadzie wolnego transferu może się więc okazać nabytkiem. Co ciekawe, pieniądze miałyby trafić do menadżera zawodnika, Czecha Gustawa Santariusa. Informacji tych nie potwierdzają na razie źródła w klubie. – Nie wiem skąd wypłynęła taka kwota. Trudno mi ją nawet potwierdzić czy jej zaprzeczyć, bo szczegóły kontraktu są tajemnicą i mamy taką zasadę, że ich po prostu nie zdradzamy – mówi Sebastian Maisner, rzecznik Odry Wodzisław.
 
Daniel Bueno póki co nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Do tej pory strzelił tylko jedną bramkę w wyjazdowym meczu z Lechią Gdańsk. W związku z problemami wizowymi opuścił dwa mecze – z Ruchem Chorzów i Polonią Warszawa. W meczu ligowym z Arką nie znalazł uznania w oczach trenera Roberta Moskala i całe przegrane spotkanie w Gdyni spędził na ławce rezerwowych.
 
(art)
  • Numer: 45 (470)
  • Data wydania: 10.11.09