Czwartek, 20 lutego 2020

imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira

RSS

Karlik na czele stawki

21.08.2002 00:00
TKKF Karlik triumfował w turnieju piłki nożnej, zorganizowanym przez TKKF Balaton.

Turniej organizowany był przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Balaton z prezesem Januszem Majdą na czele. W zawodach udział wzięło 8 drużyn, które systemem każdy z każdym rozgrywały swe spotkania w dwóch grupach.

W grupie pierwszej znalazły się drużyny OKS 1 Maja, Kopernik, TKKF Balaton i Czarne Konie. W drugiej grupie rywalizowały drużyny pod nazwą: Wicher Wilchwy, Naprzód Wilchwy, Old Boje oraz TKKF Karlik. Rozgrywki grupowe wyłoniły najlepsze drużyny, które grały w finale i boju o 3 miejsce. W rywalizacji o zaszczytną 3 lokatę lepszą od drużyny Wicher Wilchwy okazała się drużyna OKS-u, która zwyciężyła w zaciętym spotkaniu wynikiem 2:1. W finale spotkały się drużyny dwóch TKKF-ów. Karlik rywalizował z Balatonem. Ten pierwszy okazał się lepszy i wygrał 2:0.

Nagrody w postaci piłek nożnych dla każdego, stoperów, dyplomów i pucharów fundował Referat Sportu wodzisławskiego Urzędu Miasta.

A teraz szachy

Kolejnym turniejem organizowanym przez TKKF Balaton będzie turniej szachowy dla zawodników niezrzeszonych. Planowany jest na 15 września o godz. 13.00.

Marcin Macha

  • Numer: 34 (154)
  • Data wydania: 21.08.02