Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 1 (121) Data wydania: 02.01.02

Noworodki

  • Mam na imię Szymon, jestem nowym mieszkańcem Radlina. Pierwszy krzyk wydałem 8 grudnia o godz. 3.40. Moje wymiary: 58 cm i 3600 g. Pozdrowienia dla rodziców: Iwony i Grzegorza Barteczko.
  • Nazywam się Andżelika Lankocz. Urodziłam się 7 grudnia o godz. 20.40. Pierwsze kroki będę stawiała w domu w Lubomi. Jestem córką Ireny i Andrzeja. Moje wymiary: 3200 g i 52 cm.
  • Cześć, jestem upragnioną córką Agnieszki i Tomasza Kłosińskich ze Świerklan. Mam na imię Kinga, na świat przyszłam 6 grudnia o godz. 20.20. W dniu narodzin ważyłam 2550 g. i mierzyłam 52 cm.
  • Cześć, to ja - Kacper Kucharski. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 6 grudnia o godz. 14.00. Jestem trzecim dzieckiem Anety i Daniela z Jastrzębia Zdroju. Moje wymiary: 54 cm i 3300 g.
  • Cześć, to ja - Daria. Na świat przyszłam 7 grudnia o godz. 14.35. Moje wymiary: 4000 g
    i 57 cm. Jestem córeczką Małgorzaty Sasim z Wodzisławia Śl.
    W domu czeka już na mnie moje rodzeństwo:
    Piotr - 18 lat, Michał - 15 lat, Wioletta - 7 lat i Karolinka - 2 latka. Wszystkim posyłam gorące buziaczki.
  • Nazywam się Paulina Sosadzin, jestem nową mieszkanką Jastrzębia. Oczka otworzyłam 7 grudnia o godz. 13.35. Moje wymiary: 54 cm i 3500 g. Buziaczki dla rodziców: Edyty i Michała.
  • Buziaczki dla wszystkich! Nazywam się Jakub Lewandowski, mieszkam w Wodzisławiu Śl. Urodziłem się 6 grudnia o godz. 18.50. Moje wymiary: 57 cm i 3500 g. W domu zamieszkam razem z rodzicami: Katarzyną i Krzysztofem oraz braciszkiem Mateuszem.
  • Cześć, naszywam się Daria Stopyra, mieszkam w Jastrzębiu. Moi rodzice to: Agnieszka i Adam. Świat przywitał mnie 6 grudnia o godz. 12.50. Moje wymiary: 57 cm i 3700 g. Nie mogę się już doczekać, kiedy będę się mogła bawić z moim braciszkiem Szymonem.
  • Nareszcie jestem, nazywam się Paulina Ogerman, mieszkam w Pszowie. Oczka otworzyłam 8 grudnia o godz. 21.20. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto wyniki: 57 cm i 3700 g. Moi rodzice to: Dorota i Rafał, mam także brata Marka i siostrę Wiktorię.
  • Moi rodzice, Katarzyna i Dariusz Polok, nie mogli się już doczekać, kiedy przyjdzie na świat ich pierwsze dziecko, czyli ja - Paulina. Urodziłam się 6 grudnia o godz. 14.30, moje wymiary: 54 cm i 3700 g. Jesteśmy mieszkańcami Połomi.
  • Nazywam się Manuela Ździebełko. Mama Bogumiła urodziła mnie 4 grudnia, kiedy na zegarze wybiła 9.00. Moje wymiary: 51 cm i 3100 g. W domu, w Skrzyszowie czeka na mnie tatuś Mirosław Kruszek.
  • Cześć, jestem nowym członkiem rodziny Franosz. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Na świat przyszedłem 10 grudnia, kiedy na zegarze wybiła 10.50. Moje wymiary: 53 cm i 3600 g. Pozdrowienia dla rodziców: Zuzanny i Dariusza z Gaszowic.
  • Witam, to ja - Dawid Zysk. Świat przywitał mnie 11 grudnia o godz. 9.45. Moje wymiary: 53 cm i 3350 g. Jestem pierwszym dzieckiem Jolanty i Mirosława z Radlina - Głożyn.
  • Dzień dobry! Nazywam się Kacper Grabiec, jestem synem Bożeny i Jacka z Gorzyczek. Urodzinki będę obchodził 11 grudnia, bo tego dnia 0 godz. 3.20 przyszedlem na świat. Moje wymiary: 53 cm i 3100 g. W domu będę się bawił z siostrzyczką Mają.
  • O tym, że dobrze już być na świecie przekonałam się 11 grudnia o godz. 13.05. Mam na imię Aleksandra, moje wymiary: 55 cm i 3400 g. Jestem córką Aliny i Piotra Kostka z Lysek, w domu czeka już moje rodzeństwo: Magdalena i Paweł.
  • Cześć, mam na imię Aleksandra. Oczka otworzyłam 11 grudnia o godz. 9.10. Moje wymiary: 58 cm i 3400 g. Jestem córką Izabeli i Wiesława Dudek z Wodzisławia Śl. W domu będę się bawiła z moją dziesięcioletnią siostrzyczką Patrycją.
  • Witam wszystkich! Nazywam się Paulina Piecowska. Pierwszy krzyk wydałam 10 grudnia, kiedy na zegarze wybiła 21.05. Moje wymiary: 50 cm i 2550 g. Jestem pierwszym dzieckiem Bożeny i Marka z Pszowa.
  • O tym, że dobrze już być na świecie przekonałam się 11 grudnia o godz. 11.55. Nazywam się Katarzyna Grabiec, jestem nową mieszkanką Wodzisławia Śl. Moje wymiary: 52 cm i 3600 g. W domu zamieszkam razem z rodzicami: Anną i Henrykiem oraz rodzeństwem: Damianem, Krzysztofem i Żanetą.
  • Witam, nazywam się Rafał Lasak, mama urodziła mnie 14 grudnia o godz. 1.05. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 4200 g i 60 cm. Buziaczki dla rodziców: Marioli i Jarosława oraz rodzeństwa: Eweliny - 9 lat i Wiolety - 5 lat. Jesteśmy mieszkańcami Gorzyczek.
  • Moi rodzice, Iwona i Krzysztof Baranowscy z Wodzisławia Śl., nie mogli się już doczekać, kiedy przyjdzie na świat ich pierwsze dziecko, czyli ja - Natalia. Moje wymiary: 55 cm i 3300 g. Urodzinki będę obchodziła 11 grudnia, gdyż urodziłam się tego dnia o godz. 12.50.
  • Nazywam się Marta Zimny. Mama wzięła mnie na ręce 12 grudnia o godz. 17.30. Moje wymiary: 54 cm i 3500 g. Jestem synem Marzeny i Wojciecha z Turzy Śl. Pozdrowienia dla moich braci: Maksymiliana - 5 lat i Krzysztofa - 2 lata.
  • Cześć, jestem upragnionym synem Agnieszki i Jerzego Grabiec ze Skrzyszowa. Mam na imię Dawid, urodziłem się 12 grudnia o godz. 15.40. Moje wymiary: 53 cm i 2900 g.
  • Nazywam się Mateusz Fibic, jestem synem Izabeli i Roberta z Rogowa. Urodziłem się 13 grudnia o godz. 11.05. W dniu narodzin ważyłem 3200 g i mierzyłem 54 cm. Nie mogę się doczekać, kiedy będę się bawił z moim czteroletnim braciszkiem Michałkiem.
  • Cześć, nazywam się Igor Nawrocki. Pierwszy krzyk wydałem 12 grudnia, kiedy na zegarze wybiła 5.55. Moje wymiary: 56 cm i 3200 g. Moi rodzice to: Karolina i Paweł z Żor.