Poniedziałek, 21 października 2019

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – część 2

03.04.2018 00:00 red

Bieżący materiał zawiera sporo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy zmienili barwy klubowe w zespołach raciborskiej i rybnickiej A klasy.

A klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Tworków

Przybyli: Krzysztof Cerkowniak (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Maciej Jędrzejewski (Unia Racibórz), Patryk Buchcik (Krzyżanowice), Kamil Szałkowski (Płomień Kobyla), Patryk Twaróg (Zryw Rudnik).

Ubyli: Łukasz Besz (kontuzja).

KS Czarni Gorzyce

Przybyli: Kamil Benauer i Dawid Zychma (Przyszłość Rogów), Jacek Bażan (Naprzód Borucin), Dawid Skrzyszowski (Unia Turza Śląska II), Bartosz Ochyj (Górnik Pszów), Jakub Folwarczny (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów).

Ubyli: Dominik Zganiacz (kontuzja), Dawid Broda (nie wznowił treningów).

LKS Studzienna

Przybyli: Armin Böhm (Owsiszcze), Nikodem Urbas (wolny zawodnik).

Ubyli: Denis Abramczyk (kontuzja).

LKS Płomień Kobyla

Przybyli: Mateusz Cieniawa (wolny zawodnik).

Ubyli: Kamil Szałkowski (Tworków).

LKS Lyski

Przybyli: Tomasz Sobeczko (Raszczyce), Szymon Szczyrba (wznowił treningi).

Ubyli: Bronisław Kłosek i Jarosław Wojaczek (Markowice), Grzegorz Stachowiak (kontuzja), Rafał Sapek i Marcin Kisiel (nie wznowili treningów).

LKS Czarni Nowa Wieś

Przybyli: Rajmund Wranik (Raszczyce), Kamil Budka (wolny zawodnik), Martin Bugdol i Szymon Kołek (wznowili treningi).

Ubyli: Sławomir Bluszcz (kontuzja).

TS Górnik Pszów

Przybyli: Bartosz Stawarski (trener), Daniel Szkuta (Naprzód Syrynia), Dawid Dąbek, Jarosław Lach i Tomasz Janik (wolni zawodnicy), Mateusz Błędowski (z drużyny juniorów).

Ubyli: Marek Powiecko (trener), Kacper Powiecko (Radziejów-Popielów), Bartosz Ochyj (Czarni Gorzyce), Mateusz Brożyna i Tymoteusz Nowak (Pstrążna), Radosław Nawrat (nie wznowił treningów).

KS Kornowac

Przybyli: Paweł Kowol (Silesia Lubomia), Rafał Tarnowski (Ocice Racibórz), Leszek Gatnar (wznowił treningi), Dominik Maciaszek, Dawid Cieślik i Jakub Gatnar (z drużyny juniorów).

Ubyli: Paweł Skatuła (Strzelec Rzuchów), Marcin Smętek (nie wznowił treningów).

LKS Brzezie

Przybyli: Artur Szefler (wznowił treningi).

Ubyli: Dawid Juraszek (Krzanowice).

LKS Start Pietrowice Wielkie

Przybyli: Tomasz Haras (Rafako Racibórz), Paweł Przybyła (Gamów), Szymon Matczak (z drużyny juniorów).

Ubyli: Florian Nieborowski (Pietraszyn).

LKS Buk Rudy

Przybyli: Tomasz Bok (wznowił treningi).

Ubyli: Szymon Kalemba (Ruda Kozielska).

LKS Zgoda Zawada Książęca

Przybyli: Dawid Prekaniak i Wojciech Kilian (Stal Kuźnia Raciborska).

Ubyli: nikt.

LKS Wypoczynek Buków

Przybyli: Donat Wojtek (Naprzód Syrynia), Grzegorz Kądziela (Naprzód Krzyżkowice), Marcin Elsner (Strzelec Rzuchów), Przemysław Warło (Zameczek Czernica II), Rafał Tront (wolny zawodnik).

Ubyli: nikt.

LKS Chałupki

Przybyli: Libor Pihoń (trener), Filip Kroemer (Polonia Marklowice), Grzegorz Kaniewski i Dominik Kupka (Zabełków), Jarosław Brachman (wolny zawodnik).

Ubyli: Roman Kaczor (trener).

KS Unia Turza Śląska II

Przybyli: Grzegorz Buczek, Cezary Chojka, Tobiasz Kacprzak, Jakub Mrozek, Filip Odrozek, Bartosz Wiaterski i Robert Zając (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dawid Fugiel (Krzyżanowice), Dawid Skrzyszowski (Czarni Gorzyce), Krzysztof Tanżyna (nie wznowił treningów), Piotr Macura (kontuzja).

GKS Dąb Gaszowice II

Przybyli: Rafał Ochojski (trener), Mateusz Musioł (wolny zawodnik).

Ubyli: Zbigniew Zdrzałek (trener), Piotr Berger (Raszczyce).

A klasa (Podokręg Rybnik)

KS Górnik Radlin

Przybyli: Piotr Bronder (wolny zawodnik), Dominik Radecki (wznowił treningi), Mateusz Kurzydym i Jarosław Ostrzołek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Gracjan Papok (kontuzja), Daniel Cichecki, Tadeusz Pinior, Tadeusz Rosa, Dawid Sachs i Adrian Śliwa (nie wznowił treningów).

KS Wicher Wilchwy

Przybyli: Jakub Sikora (Naprzód Syrynia), Michał Dziadosz (Skrbeńsko), Tomasz Brzoza (wznowił treningi).

Ubyli: Krzysztof Styrnol (Polonia Łaziska), Kamil Majda (kontuzja).

LKS Polonia Łaziska

Przybyli: Kamil Nowakowski (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Kamil Kotkowski (Naprzód Syrynia), Krzysztof Styrnol (Wicher Wilchwy), Sylwester Polnik (Olza Godów), Karol Kafka i Tomasz Matyjasik (wolni zawodnicy).

Ubyli: Przemysław Glenc (Inter Krostoszowice).

MKS Czerwionka

Przybyli: Adrian Zabłocki (Unia Książenice), Szymon Wawrzonkowski (Borowik Szczejkowice), Robert Szymura (Kamień).

Ubyli: Mateusz Kwoska, Mateusz Mularczyk i Bartłomiej Flis (nie wznowili treningów).

GKS Pierwszy Chwałowice

Przybyli: nikt.

Ubyli: Dawid Deszczka (Jedność Jejkowice).

LKS Płomień Ochojec

Przybyli: Robert Peterko (Forteca Świerklany), Bartosz Łyżwiński (Górnik Boguszowice), Mateusz Kołodziejski (wznowił treningi).

Ubyli: Kamil Tlałka (Kamień).

LKS Baranowice

Przybyli: Kacper Kawala (Pniówek Pawłowice II), Radosław Wolant (wznowił treningi).

Ubyli: Dariusz Potrząsaj (Spójnia Zebrzydowice), Marcin Niebisz (Wisła Strumień), Tomasz Adamczyk (Górnik Boguszowice), Rafał Papliński (nie wznowił treningów).

KS Sygnały Gotartowice

Przybyli: Leszek Romański (trener), Kamil Sobik (Górnik Boguszowice), Łukasz Koźliński (wolny zawodnik), Mikołaj Jabłoński i Patryk Kulik (z drużyny juniorów).

Ubyli: Bolesław Buchalik (trener), Łukasz Kuciej i Sebastian Kołodziejczyk (Górnik Boguszowice).

MKS Żory

Przybyli: Adrian Kołodziej (Polaris Żory), Wojciech Wyżgoł (Podbeskidzie Bielsko-Biała – z drużyny juniorów).

Ubyli: Aron Gruszczyński (nie wznowił treningów).

LKS Jedność Jejkowice

Przybyli: Damian Cichecki (trener), Szymon Cichecki (Unia Książenice), Tomasz Czerny (Nędza), Rafał Koczy (Naprzód Borucin), Dawid Deszczka (Pierwszy Chwałowice), Jacek Kogut, Jan Knura, Marek Tanżyna i Rafał Langrzyk (wolni zawodnicy).

Ubyli: Piotr Kobeszko (trener), Dariusz Odon (Rymer Rybnik), Mariusz Tyburski (nie wznowił treningów).

TKKF Zuch Orzepowice

Przybyli: Marek Powiecko (Górnik Pszów), Szymon Biadacz (Decor Bełk II).

Ubyli: nikt.

KS Górnik Boguszowice

Przybyli: Tomasz Adamczyk (trener), Łukasz Kuciej i Sebastian Kołodziejczyk (Sygnały Gotartowice), Rafał Tecław i Michał Dzierżęga (wznowili treningi).

Ubyli: Piotr Gawiński (trener), Patryk Szopa (Płomień Połomia), Kamil Sobik (Sygnały Gotartowice), Bartosz Łyżwiński (Płomień Ochojec), Dawid Zima (Start Mszana), Kamil Łuc (kontuzja).

KP Kamień

Przybyli: Kamil Tlałka (Płomień Ochojec).

Ubyli: Robert Szymura (Czerwionka), Kamil Regulski i Michał Słowik (Ruch Stanowice), Jakub Kurdybanowski (nie wznowił treningów).

KS Decor Bełk II

Przybyli: nikt.

Ubyli: Szymon Biadacz (Zuch Orzepowice), Wojciech Wojtasiok (nie wznowił treningów).

LKS Borowik Szczejkowice

Przybyli: Damian Bajura, Kamil Krawczyk i Damian Kaczmarczyk (wznowili treningi), Mariusz Winkler i Kacper Witoszek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Szymon Wawrzonkowski (Czerwionka), Adrian Marszolik (nie wznowił treningów).

KS 27 Gołkowice

Przybyli: Dariusz Kowacz (trener), Szymon Kowacz, Michał Elsner, Rafał Elsner, Krzysztof Zieliński, Patryk Balcar i Kamil Trzaskalik (Naprzód Zawada), Wojciech Idczak (wolny zawodnik), Przemysław Potysz (wznowił treningi).

Ubyli: Krzysztof Wiernik (trener), Dariusz Florczyk (Piast Ożarowice).

(ak)

  • Numer: 14 (1346)
  • Data wydania: 03.04.18
Czytaj e-gazetę