Sobota, 17 kwietnia 2021

imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana

RSS

Sonda

20.12.2011 00:00 red

Już niedługo sylwester 2011/2012, na pewno wielu z was już wie lub się zastanawia jak tę niezwykłą noc spędzi. My zapytaliśmy raciborzan, jakie mają plany na tegorocznego sylwestra.

Aleksandra Matuszewska i Marek Kopciuch

W tym roku wyjątkowo mamy plan pójść na bal sylwestrowy. Nigdy nie przepadałam za tego typu zabawami i zawsze siedziałam w domu, ale uległam namowom chłopaka. Myślę, że możemy się dobrze bawić.

Kacper Fabian

Wybieram się z przyjaciółmi do Zakopanego. Słyszałem od znajomych, że na sylwestra górale przygotowują wiele atrakcji a góry są niezwykle piękne. Poza tym chciałbym pojeździć na nartach i zasmakować góralskiej atmosfery w tę niezwykłą noc.

Elżbieta Konieczny

Wpadłyśmy z siostrą na pomysł urządzenia nocy sylwestrowej u nas w domu pod hasłem przewodnim „lata 80’’. Polega to na tym, że goście przez nas zaproszeni przychodzą w strojach charakteryzujących lata 80. Muzyka oraz dekoracja domu również będzie przygotowana pod to hasło. Myślę, że jest to nietypowy pomysł i przypadnie moim przyjaciołom do gustu.

Małgorzata Niedźwiedzka

Uwielbiam oglądać filmy, jestem wręcz „kinomaniakiem’’. Słyszałam, że w większych miastach organizowane są noce sylwestrowe w kinie, gdzie podczas oglądania filmów można pić drinki i zajadać się przysmakami. Myślę, że jeżeli znajdę taką ofertę to bardzo chętnie się wybiorę. 

Mateusz Maciejczyk

Moim marzeniem od zawsze była podróż do Meksyku i tak się składa, że w tym roku udało mi się załatwić taki wyjazd akurat w sylwestra. Więc tegoroczną noc sylwestrową spędzę w Mexicocity z najbliższymi mi osobami.

  • Numer: 51/52 (1023/1024)
  • Data wydania: 20.12.11