Poniedziałek, 19 kwietnia 2021

imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

RSS

Ranking poparcia - od najlepszego do najgorszego

30.11.2010 00:00 red
Ile osób zagłosowało na danego kandydata do rady – miasta i powiatu? Oto zestawienie wszystkich startujących, według wyniku uzyskanego w tegorocznych wyborach.
Wybory do Rady Miasta Racibórz*
Mirosław Lenk 841
 
428 Mandrysz Franciszek Stanisław
385 Myśliwy Robert Józef
339 Nowacka Ludmiła Elżbieta
330 Myśliwy Krzysztof
302 Wacławczyk Dawid
286 Klima Piotr Paweł
282 Gawliczek Marian Romuald
252 Wałach Roman Konstanty
251 Wiecha Jan
246 Lepczyński Andrzej Jacek
245 Borowik Stanisław
225 Wyglenda Eugeniusz Henryk
225 Mainusz Henryk Hubert
223 Wojnar Tadeusz Antoni
219 Kusy Tomasz Bogumił
206 Biskup Elżbieta
191 Rycka Paweł Sebastian
188 Wolny Ryszard Marcin
187 Fita Michał Roman
185 Jarosz Artur Mirosław
180 Frączek Ryszard Arkadiusz
173 Hildebrand Henryk Czesław (za M. Lenka)
172 Ostrowicz Witold Cezary
171 Szczygielski Wiesław Szczepan
168 Zielonka Magdalena Beata
154 Ciszek Zbigniew Jan
148 Dominiak Piotr Krzysztof
147 Dutkiewicz Katarzyna Maria
134 Tesarski Przemysław Zdzisław
132 Ćwik Piotr Andrzej
131 Lenart Małgorzata
116 Płaczek Jan Stefan
115 Klimaszewska Krystyna Barbara
115 Paliga Janusz Michał
113 Berka Bogusław Stanisław
108 Krużołek Piotr Mirosław
104 Wiśniewski Jerzy
101 Rapnicki Marek Antoni
99 Słotwińska Krystyna Maria
95 Szypowski Mirosław
92 Fica Marcin Sebastian
92 Świerczek Waldemar Wendelin
90 Konieczny Arkadiusz Bogusław
88 Franica Erhard Jerzy
87 Burdzik Lidia Hildegarda
86 Szydłowski Krzysztof Ireneusz
85 Szczasny Leszek Edward
82 Sawicki Marian
79 Michalak Jakub Paweł
78 Sochacki Zenon Czesław
77 Pleśniak Eugeniusz Antoni
76 Krzyżek Wojciech
74 Morka Piotr
72 Kuśnierz Andrzej Józef
72 Niewiadomski Bronisław
72 Jasita Krzysztof Dominik
71 Białuska Irena Joanna
70 Ekiert Tadeusz Edward
69 Wieczorek Zbigniew Franciszek
69 Szymańska Gabriela Anna
68 Ostrowski Jacek Tomasz
67 Halfar Barbara
66 Ronin Dariusz Marcin (za L. Nowacką)
65 Klima Hanna
64 Smudziński Piotr Andrzej
64 Kwiecień Halina Gabriela
64 Kasprzycki Adam
63 Szyjka Beata Lucyna
63 Strzelczyk Magdalena Barbara
62 Krupa-Gawron Aldona
60 Kowol Józef Bronisław
59 Frączek Magdalena Maria
59 Osuchowski Jan Władysław
56 Knop Henryk Piotr
55 Leks Piotr
55 Sosnowski Andrzej Ludwik
54 Madera Piotr Karol
53 Klinik Jan Franciszek
53 Pielka Mirosław Henryk
53 Doleżych Dariusz Krystian
53 Wyleżoł Elżbieta Janina
51 Heflinger Mieczysław Jan
50 Klimek Dorota
48 Tylka Marek
48 Frączek Dorota
48 Solich Dawid Łukasz
48 Regent Stefan
47 Kobylnik Anna Barbara
46 Domagała Wojciech
46 Smaź Tomasz Henryk
46 Pazurek Adam Krystian
46 Tomaszewski Sławomir Jan
45 Handziuk Marcin Jakub
44 Cichy Czesław Grzegorz
44 Oszek Karolina Natasza
43 Gruszka Marek Aleksander
43 Kozdęba Katarzyna Anna
43 Neuwald-Piecha Agnieszka Maria
41 Bauerek Henryk
41 Cofała Tomasz Zygmunt
40 Szebel Agata Katarzyna
40 Galiński Witold Tadeusz
40 Krzywolak Maria Teresa
39 Bugla Andrzej
39 Siatkowska Renata
39 Potaczek Stanisława
38 Sput Barbara Anna
37 Marchwiak Mariusz Andrzej
37 Nowak Maciej Andrzej
37 Zapłata Dariusz Jan
36 Nowak Janusz Augustyn
36 Mularczyk Leszek
36 Bugiel Marzena
35 Frączek Maria Danuta
34 Bagiński Janusz Jerzy
34 Wieder Piotr Józef
34 Dziedzioch Krzysztof
33 Rudzki Wiesław Maciej
33 Zielonka Małgorzata Magdalena
32 Duka Piotr Jan
31 Kaleta Mariusz
31 Charuk Andrzej Janusz
31 Bednarz Stanisław Mikołaj
31 Grabiniok Wojciech Józef
31 Kreis - Muzia Halina Anna
30 Bagińska-Jóźwiak Jolanta
30 Latoń Tomasz Adam
30 Białas Katarzyna Maria
30 Wysoczańska-Skroban Beata Franciszka
30 Nakraszewicz Józef
29 Szafirski Andrzej Jacek
29 Orliński Tomasz Marek
29 Ekiert Stefan Adam
29 Skalik Tomasz Przemysław
28 Majchrzak Adam Eugeniusz
28 Marcal Monika Magdalena
28 Łukoszek Dariusz
28 Raczek Piotr Józef
28 Kwiatkowski Jerzy Cezary
28 Stefaniak Edmund Franciszek
28 Baranowski Janusz Roman
28 Dulian Weronika Elżbieta
27 Arendt Dariusz Waldemar
27 Fiołka Alojzy
27 Wieczorek Piotr Antoni
27 Paszowski Bolesław
26 Rożnowski Witold Aleksander
26 Horczyk-Kuraś Wanda Ewa
26 Kucznierz Jan Józef
26 Napieralski Robert Henryk
25 Rogowski Maciej Jan
25 Wilk Grzegorz Karol
25 Zacharko Jolanta Urszula
25 Dobrzycki Tomasz Jan
25 Andrukiewicz-Bzymek Elwira Romualda
25 Dulian Monika Sylwia
25 Jacków Jacek Robert
24 Muszyński Chrystian Paweł
24 Szymański Marian
24 Sekuła Zbigniew
24 Domin Danuta Maria
24 Ploszka Andrzej Józef
24 Melnarowicz Stanisław
23 Ołenczyn Krzysztof Stanisław
23 Witek Jerzy
22 Socha Grzegorz Eugeniusz
22 Osadców Jadwiga Krystyna
22 Skrzeczkowska - Pala Alicja Małgorzata
22 Tobiasz Arkadiusz Seweryn
22 Kokora Dariusz Jarosław
22 Paszenda Daniel Szczepan
22 Palczewski Roman Stefan
21 Węgrzyk Janina Maria
21 Dziuba Joanna Sylwia
21 Klejnowska Ewa
21 Wiśniewski Dariusz Jan
21 Woźny Edmund Stanisław
21 Kowal Bernard Robert
20 Tessmer Marek Jerzy
20 Mielnik Teresa
20 Suchorab Stanisław
20 Dębina Jerzy
19 Soroka Magdalena Maria
19 Malczewska Marzena Ewa
19 Niewiadomski Marian Jan
19 Kampka Gerard Mikołaj
19 Kachel Anna Ewa
19 Duraj Mariusz Krzysztof
19 Mika Barbara Jolanta
19 Swierczyna Wanda Maria
19 Dziedzic Sylwester Andrzej
19 Gocyła Michał Władysław
19 Kuźma Alicja Maria
19 Jegerska-Michalska Anna Jadwiga
18 Urbanek Marcin Łukasz
18 Gnot Ryszard
18 Konopnicki Ryszard
18 Tytko Janusz
18 Kucza Dariusz Marek
17 Suprowicz Mariusz Grzegorz
17 Jakubowska Bogusława Marianna
17 Jaroszek Adam Marek
17 Sokołowski Jerzy Zbigniew
17 Gasilewski Marian
17 Kuryłowicz Tomasz Piotr
17 Kapuścik Łukasz Maciej
17 Śliwicki Andrzej Ignacy
17 Holcer Tomasz Olaf
17 Nicz Wiktor
17 Szyksznian Dariusz Kamil
16 Drzeniek Dariusz Kazimierz
16 Piecuch Justyna Iwona
16 Wałach Barbara Renata
16 Szczecina Tomasz Marcin
16 Bugała Tadeusz
16 Szyndler Justyna Ewa
15 Kowalski Sławomir Piotr
15 Zygar Aleksandra Natalia
15 Pakulec Krzysztof Patryk
15 Rippa Marek Janusz
15 Cisowski Marek
15 Kucia Larysa Leokadia
14 Behra Tomasz Bronisław
14 Soika Elżbieta
14 Śliwiński Łukasz Michał
13 Witkoś Marian Jerzy
13 Łukoszek Przemysław
13 Grabiec Michał
13 Janus Marcin Krzysztof
12 Zawadzki Krzysztof Stanisław
12 Mielczarek Łukasz Stefan
12 Strzelec Jolanta Anna
12 Kaliniak Bartłomiej Kamil
12 Świdzińska Irena Aneta
12 Mikiewicz Tadeusz
12 Kuska Maciej Tadeusz
12 Leszczyńska Zuzanna Agnieszka
11 Samel Krystyna Barbara
10 Kostowski Jerzy Stefan
10 Jamicki Jerzy Józef
10 Manista Ewa Halina
10 Bogdon Sylwia Joanna
9 Ciołek Zbigniew Józef
9 Klimaszka Konrad Henryk
9 Śliwiński Zdzisław Julian
9 Orliński Jerzy Waldemar
8 Piksa-Majnusz Karina Teresa
8 Durlej Mariusz Krystian
8 Łątkowski Mariusz Wiesław
8 Kostka Franciszek Teodor
8 Pękala Tadeusz
8 Wańdoch Piotr Krzysztof
7 German Barbara Katarzyna
7 Oleszek Józef
6 Strzelec Krzysztof
6 Woch Łukasz Michał
6 Lenart Denis
5 Wolanin Alicja Magdalena
5 Marcinkowski Mariusz Eugeniusz
5 Groeger Agnieszka Jadwiga
4 Samojedny Marian Jakub
3 Pawlik Marek Waldemar
3 Glenc Paweł Szymon
3 Stępniak Zbigniew Kazimierz
3 Kałdoński Edward
 
Wybory do Rady Powiatu Raciborskiego*
Leonard Fulneczek 1510
 
1061 Wajda Adam Jerzy
974 Hajduk Adam
962 Gumieniak Władysław
928 Chroboczek Andrzej Ernest
789 Plura Adrian Franciszek
692 Marcol Franciszek
626 Klimanek Marceli Andrzej
611 Stukator Józef Teodor
540 Abrahamczyk Brygida Maria
538 Winiarski Ryszard Michał
537 Mika Norbert Herbert
526 Olender Piotr Jan
488 Scholz Piotr Paweł
464 Kurpis Marek Piotr
445 Wierzbicki Artur Jarosław
405 Malcharczyk Leonard Tadeusz
393 Staroń Jerzy
392 Wyrzykowski Leszek Stanisław
387 Wiśniewska Katarzyna Anna
385 Kusy Jan
370 Płaczek Jan
363 Macha Paweł Piotr
354 Ciszek Krzysztof Jan
350 Kocur Łukasz Gerard
347 Niewrzoł Krystian Ryszard
332 Badurczyk Jan Andrzej
322 Głowski Roman Piotr
313 Fiołka Leon
311Marciniak Zbigniew Józef
304 Panek Henryk Alojzy
302 Klima Magdalena Maria
292 Mucha Klaudiusz
287 Tańska Agata Teresa
285 Bedryj Lidia Jadwiga
282 Wyrchowy Teresa Alicja
273 Popiel-Łapiniak Małgorzata Maria
269 Fichna Stefan Józef
267 Cęcek Witold
258 Frączek Janina
258 Strachota Józef Albert
256 Pieronkiewicz Grzegorz Mariusz
255 Matyja Jan Władysław
255 Mandrysz Krystyna Barbara
251 Duda Jan
247 Płonka Władysław Józef
247 Lassak Karina Anna
243 Litewka - Kobyłka Alina Zdzisława
241 Piasecka Irena Weronika
240 Klima Paweł Piotr
236 Wyka Leszek
212 Czech Gerard Henryk
206 Kowalewski Krzysztof Tomasz
204 Solich Franciszek
200 Frencel Teresa Wiktoria
198 Handall Antone
194 Gałkowski Jarosław
192 Bańczyk Janusz Edward
190 Fica Magdalena Maria
189 Olszok Iwona Barbara
185 Emrich Ernest Rudolf
175 Lazar Rafał Henryk
174 Gadzicki Józef
173 Tabor Grażyna Jolanta
170 Urbas Grzegorz Piotr
163 Bordo Małgorzata Danuta
161 Riedel Adrian Krzysztof
160 Świerczewski Piotr Antoni
160 Lis Jerzy
158 Burszczyk Joanna
156 Klimaszka Ewa Aleksandra
152 Guzy Joanna Danuta
150 Burda Sebastian Piotr
148 Świżewski Krzysztof Marek
146 Ronin Anna Kazimiera
143 Pluta Józef Karol
139 Komor Antoni Augustyn
137 Klimas Andrzej Kazimierz
136 Serafin Romana
133 Sztuka Jan Paweł
130 Paletta Ewa
128 Brześniowski Mariusz Krzysztof
126 Rybka Renata Maria
126 Kwaśny Jerzy
122 Kaczyński Jarosław
109 Żurek Jolanta Grażyna
103 Dziadkowiec Grażyna Julianna
102 Cwik Artur Paweł
95 Klima Michał Antoni
95 Gruszka Werner Ginter
93 Lemirowski Andrzej
91 Kupka Bernard
91 Stawinoga Alojzy Paweł
89 Metel Adam Rafał
89 Malinowski Maciej Andrzej
88 Czech Marek Gabriel
86 Niedźwiecki Władysław Józef
83 Szczepanik Ewa
82 Dąbkowska Aleksandra Barbara
82 Soroka Krzysztof Andrzej
81 Strominska Sabina Anna
80 Urbanek Aleksandra Helena
78 Zając Janusz
76 Ciężkowski Tomasz Józef
73 Fojcik Józef Dominik
71 Kubica Przemysław Marek
70 Pająk Alina Małgorzata
70 Łozińska Katarzyna Dorota
69 Gadzicka Natalia
68 Prejs Tadeusz
67 Szynol Stanisława
67 Ulman Piotr Andrzej
66 Kasza Joachim
64 Dudek Renata Rafaela
61 Lechowicz Patryk Edward
61 Sadowski Józef
60 Melcz Joachim Henryk
60 Gonsior Rudolf Emil
60 Cuber Tomasz Andrzej
57 Kocur Łukasz Marek
56 Kolowca Witold Józef
56 Jeremiasz Renata Agata
56 Machnik Antoni
54 Kiszka Urszula Beata
53 Zapotoczna Genowefa
53 Woch Władysław
52 Weiner Sebastian Marcin
49 Cycoń Gerard Józef
49 Pazurek Edmund Mikołaj
49 Suchocki Sławomir Stanisław
49 Cyran Marek
48 Wanglorz Anna Maria
46 Marcal Józef Maksymilian
45 Klimek Rudolf Jan
45 Cichy Bernadeta Joanna
45 Lipiński Bartłomiej Leon
44 Kwaśny Piotr Józef
44 Koch Paweł Norbert
44 Skarupa Roman Tadeusz
42 Staniek Diter Paweł
41 Marcol Halina Lucyna
40 Żyła Tomasz Bernard
39 Korpecka Ewa Teresa
37 Szczygielski Łukasz Grzegorz
36 Gocha Roman Lesław
36 Laskowski Kazimierz
36 Lepiorz Patryk Krzysztof
36 Witt Michał Paweł
35 Adamiec Adriana Maria
35 Gurecki Zenon Franciszek
33 Durejko Ewa Maria
31 Konkol Daniel Artur
27 Cieślik Amadeusz Piotr
23 Duda Mateusz
22 Klaja Grzegorz Józef
21 Langer Krzysztof Tomasz
21 Kapias Adam Grzegorz
16 Friedrich Bartłomiej Wojciech
16 Jarmoliński Julian
14 Wiszkony Marek
14 Kucza Antonina
9 Pryga Janusz Dariusz
9 Franik Bernard Adam
8 Darbah - Kopczyński Piotr Grzegorz
7 Ćwirko Sławomir Marek
7 Kozieł Tadeusz Andrzej
6 Bryks Paweł Jan
  • Numer: 48 (967)
  • Data wydania: 30.11.10