Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

imieniny: Juliusza, Ludosława, Zenona

RSS

Malujemy świat

16.11.2004 00:00
2 grudnia odbędzie się drugi etap Powiatowego Festiwalu Szkolnych Zespołów Artystycznych „Malujemy nasz świat piosenką”.
Zgłoszenia do udziału w festiwalu przyjmowane są do 22 listopada. Przypomnijmy, Festiwal Szkolnych Zespołów Artystycznych jest przeglądem całorocznej pracy zespołów artystycznych działających w placówkach oświatowych i instytucjach kultury w następujących kategoriach: teatralnej, tanecznej i muzycznej. Dwa pierwsze odbyły się w kwietniu, na piosenkę przyszedł czas w grudniu.
 
W festiwalu udział mogą wziąć zespoły artystyczne ze szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych powiatu raciborskiego. Zasadniczym celem imprezy jest dokonanie przeglądu i oceny dorobku uczniowskich zespołów artystycznych. Próba akustyczna przed przesłuchaniami konkursowymi odbędzie się 26 listopada. Tradycyjnie już przegląd zakończy Koncert Galowy z udziałem najlepszych wykonawców, który odbędzie się 6 grudnia w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 21.
 
Organizatorami festiwalu są: Starostwo Powiatowe w Raciborzu oraz Raciborskie Centrum Kultury. Szczegółowy regulamin festiwalu dostępny jest na internetowej stronie -
www.powiatraciborski.pl.

(r)
  • Numer: 47 (657)
  • Data wydania: 16.11.04