Niedziela, 11 kwietnia 2021

imieniny: Filipa, Leona, Jaromira

RSS

997

13.11.2002 00:00

Znów napad

5 listopada o godz. 13.18 nieznany sprawca, grożąc przedmiotem przypominającym pistolet, doprowadził do stanu bezbronności kasjerkę kantoru przy ul Mickiewicza w Raciborzu i zażądał pieniędzy. Zamierzonego celu nie osiągnął dzięki uruchomieniu się alarmu.

Zabrał okna
 
W okresie pomiędzy 2 a 4 listopada tego roku nieustalony sprawca włamał się do magazynu jednej z firm przy ul. Zakładowej w Raciborzu, z którego skradł okna plastikowe o łącznej wartości 7 tys. zł.

Skradziony Mirage
 
W okresie pomiędzy 30 października a 4 listopada nieustalony sprawca, po zerwaniu skobla zabezpieczającego drzwi, włamał się do piwnicy budynku w Raciborzu przy ul. Wojska Polskiego, skąd skradł rower górski Mirage koloru srebrnego o wartości 600 zł.

Na pasówkę
 
4 listopada, w Raciborzu przy ul. Elżbiety, nieznany sprawca włamał się na tzw. pasówkę (otworzył drzwi dopasowanym kluczem) do zaparkowanego tam samochodu marki Fiat 126p. Skradł radioodtwarzacz wraz z głośnikiami na szkodę mieszkanki Raciborza.

Miał tysiąc złotych
 
4 listopada o godz. 10.20, w Raciborzu na ul. Mickiewicza, dwaj nieustaleni sprawcy skradli wychodzącemu z banku mężczyźnie pieniądze w kwocie tysiąca złotych.

Torebka z pieniędzmi
 
4 listopada w godzinach popołudniowych włamano się do zaparkowanego w Raciborzu na ul. Zborowej samochodu fiat 126p. Na szkodę mieszkanki Zawady Książęcej skradziono torebkę wraz z pieniędzmi w kwocie 500 zł.

Luksusowy passat
 
6 listopada około godz. 2.00, z parkingu osiedlowego przy ul. Mysłowickiej w Raciborzu, skradziono samochód marki Volkswagen Passat o nr rej. SRCG - 248, wartości 70 tys. zł.

Uszkodzone drzwi
 
6 listopada, około godz. 3.00, miało miejsce usiłowanie włamania do jednego ze sklepów drogeryjnych w Raciborzu przy ul. Długiej. Sprawca uszkodził tylko drzwi, które okazały się skuteczną zaporą. Straty wyniosły jednak aż 7 tys. zł.

  • Numer: 46 (553)
  • Data wydania: 13.11.02