Sobota, 8 maja 2021

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

Noworodki

24.07.2002 00:00

Nazywam się Wojtek Fiołka. Przyszedłem na świat 9 lipca. W nocy, gdy zegar wskazywał godz. 2.30,  a w szpitalu panowała cisza, przerwałem ją wydając swój pierwszy krzyk,  a trzeba przyznać, że był bardzo donośny. Moje wymiary wynosiły 3050 g i 57 cm, ku zadowoleniu wszystkich. Jestem synem Joanny i Tomasza, ich pierwszym dzieckiem. Moje narodziny sprawiły sporo radości również braciszkowi Mateuszowi, który ma 4 lata. Mieszkam w Raciborzu - Brzeziu.

7 lipca był jednym z najszczęśliwszych dni w życiu mojej mamy Aleksandry. Wtedy bowiem narodziło się jej pierwsze dziecko, czyli ja - jej synek Dawid. Była godz. 17.40, kiedy mogła po raz pierwszy mnie przytulić i usłyszeć mój głos. Wkrótce panie pielęgniarki oznajmiły jej, że ważę 3200 g i mam 53 cm długości. Tatuś Daniel Kremzer jest ze mnie bardzo dumny. Mieszkamy w Szonowicach.

Mam na imię Bartek. Jak cudownie już być na świecie, widzieć mamę, tatę, babcie i dziadków! Wszyscy bardzo mnie kochają i rozpieszczają. Powitałem mamusię 10 lipca o godz. 8.55. Panie pielęgniarki położyły mnie niezwłocznie na wadze - miałem 3650 g przy długości 55 cm. Rodzice Violetta i Grzegorz Liszka zabrali mnie do domu, którego zakamarki postaram się szybko poznać. Wszystko bowiem ogromnie mnie interesuje. Mieszkam w Raciborzu.

Na pierwsze imię mam Natalia, na drugie Justyna. Mamusia Bożena zobaczyła mnie po raz pierwszy 15 lipca o godz. 15.50. Jestem jej trzecią córeczką - urodziłam się 13 lat po Ani i 12 po Kasi - moich siostrach. Tatuś Zdzisław Karpiński jest mną zachwycony. W dniu narodzin ważyłam 3700 g i miałam 56 cm. Mieszkam w Raciborzu.

Jestem pierwszym bardzo oczekiwanym dzieckiem Iwony i Krzysztofa Włodarczyków. Dali mi na imię Karolek. Przyszedłem na świat 9 lipca o godz.  15.50. Po narodzeniu ważyłem 2800 g i mierzyłem 53 cm. Moje narodziny uszczęśliwiły również babcie i dziadków oraz ciocie. Teraz jestem już w domu otoczony wielką miłością. Powoli poznaję świat, począwszy od mojego rodzinnego Raciborza, po ulicach którego spaceruję z mamą i tatą.

Urodziłam się 8 lipca o godzinie 11.55. Rodzice Kazimiera i Piotr Gromalowie są uszczęśliwieni! Jestem ich pierwszym dzieckiem, upragnioną córeczką. Kiedy zważono mnie i zmierzono okazało się, że mam 3800 g i 57 cm. Mieszkamy w Makowie, który oglądam na razie z okna naszego domu, ale obiecuję sobie że zwiedzę go dokładnie, kiedy mamusia zacznie zabierać mnie na spacery.

Nazywam się Bartosz Gierej. Jak dobrze już być na świecie, widzieć mamę Beatę i tatusia Piotra! Jestem ich pierwszym dzieckiem. Świat ujrzałem po raz pierwszy 8 lipca o godz. 21.25. Ważyłem 3500 g przy długości 56 cm. Mam braciszka Szymona, który skończył 15 miesięcy. Jestem mieszkańcem Raciborza.

Przyszedłem na świat 9 lipca pięć minut przed godz. 14. Tego dnia moi rodzice Anna i Robert nigdy nie zapomną, bowiem wtedy przyszedł na świat ich największy skarb, pierwsze dziecko, czyli ja! Ważyłem 3400 g przy długości 57 cm. Będę nosił nazwisko Chluba. Z moich narodzin ogromnie ucieszyła się babcia. Czekała już na mnie z utęsknieniem. Mieszkam w Krzanowicach.

Witam wszystkich! Mam na imię Emilia Natalia. Jestem córeczką Joanny i Jacka Karpinów, ich pierwszym upragnionym dzieckiem. Przyszłam na świat 15 lipca, dwadzieścia minut po 20. Moje wymiary to 3150 g i 54 cm. Mieszkam w Kietrzu.

  • Numer: 30 (538)
  • Data wydania: 24.07.02