Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Raciborzu chcą utworzyć nowy park miejski - Zachodni

22.09.2021 13:42

Film powiązany z Zielona ofensywa Polowego i Wacławczyka. Chcą budować nowy Park Zachodni [KONFERENCJA PRASOWA]

Komentarze

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~freshlook (193.105. * .171) 26.09.2021 15:50
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

w tym projekcie brak jest jakiegoś mocnego a zarazem monumentalnego akcentu typu ogromny krokodyl co ma stanąć nad rzeką nieopodal zamku..najlepszy byłby tu łuk triumfalny.taki naprawdę wielki. koniecznie tam trzeba umieścić Dariusza ( to nie wymaga uzasadnienia tylko ma być) również dzielnych wykruszaczy betonu typu Anna Zuzka, Łąkowy i Wacu z resztą ówczesnych potakiwaczy.osobne miejsce na łuku trzeba przeznaczyć na specjalnie wyselekcjonowane slelfiacze Dariusza. nie można też zapomnieć o poczesnym miejscu dla Jabłkowego czasowo z warszawki ,dla przedsiębiorcy z Pietrowic, znanego pochlebcy Nosacza i umiłowanego klubu ich wszystkich
jak to już stanie się faktem to dalsza budowa parku jest zbędna.wystarczy ustawić skarbonkę na datki i otworzyć nowy wspaniały produkt turystyczny dla miasta.
można też zrobić referendum i zacząć normalniej funkcjonować.

~bitfa32 (169.59. * .220) 26.09.2021 13:11
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Żal zniwelowanych ścieżek. Jednak kręci ta kręta zjeżdżalnia oraz miejska winnica. Może do kompletu zakupić rozpadająca się winiarnię w centrum ( syndyk wystawił na licytacje) i na bazie wody miejskiej oraz tych genialnych winogron wyprodukować nasze miejskie wino .Potem rozdawać po butelce kierowcom jako rekompensatę za stanie w korkach na rogatkach miasta.
Wynagrodzenie za ten pomysł przeznaczam na zakupienie podwójnej tury rekolekcji w dowolnie wybranym klasztorze na terenie kraju,dla autorów tej zielonej ofensywy z krętą zjeżdżalnią. Niech dobry Bóg wyprostuje im ścieżki i pozwoli na opanowanie tego wewnętrznego rozedrgania, które pozostawione bez kontroli, może na oddział psychiatryczny zaprowadzić,

~alejajqa (178.255. * .107) 23.09.2021 10:24
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

komuś trzeba przemodelować głowy...na szczeście to można leczyć.tylko efektów nikt nie gwarantuje