środa, 25 listopada 2020

imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

RSS

Epidemia na Śląsku:

To oni są najlepszą reklamą raciborskich szkół [Festiwal Perspektyw]

20.11.2016 13:25 | 0 komentarzy | OQL, żet

Wracamy do zorganizowanego w tym tygodniu "Festiwalu Perspektyw", na którym gimnazjaliści mogli przekonać się "jak", "czego" i "po co" uczą się ich starsi koledzy z Liceum Plastycznego, techników oraz szkół zawodowych.

To oni są najlepszą reklamą raciborskich szkół [Festiwal Perspektyw]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych, która przez kilka godzin prezentowała gimnazjalistom ofertę swoich szkół, po raz kolejny udowodniła, że nie ma sobie równych. Dziewczęta i młodzieńcy z pasją i zaangażowaniem mówili gimnazjalistom o zaletach kształcenia na kierunkach, które wybrali oraz perspektywach, jakie otwierają się przed nimi po ukończeniu szkoły.

W galerii publikujemy zdjęcia, na których można zobaczyć zarówno zdolną, raciborską młodzież, jak i przygotowane przez nią interaktywne stoiska edukacyne (dodatkowo również stoiska pracodawców).

Festiwal Perspektyw jest częścią realizowanego przez Wydawnictwo Nowiny projektu edukacyjno-medialnego Czas na zawodowców. Celem imprezy jest zachęcenie młodzieży do zdobywania kompetencji i kształcenia się w zawodach odpowiadających potrzebom współczesnego, lokalnego rynku pracy.


Zobacz również: