środa, 24 kwietnia 2019

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

RSS

Biedronka chce na Facebook, wprowadzi płatności kartami i otworzy 300 nowych sklepów w tym roku

05.03.2014 20:17 | 8 komentarzy | (q)

Sieć dyskontów Biedronka chce na koniec 2016 roku mieć minimum 3.200 placówek wobec ponad 2.400 placówek obecnie. W roku 2014 planowane jest uruchomienie ok. 300 kolejnych Biedronek.

Biedronka chce na Facebook, wprowadzi płatności kartami i otworzy 300 nowych sklepów w tym roku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To nie koniec nowości. Biedronka, do tej pory nieobecna na portalach społecznościowych, planuje taki ruch. Rozważa też wprowadzenie płatności kartami, gdy obniżą się koszty transakcyjne - mówi Alfred Kubczak, dyrektor ds. korporacyjnych Jeronimo Martins Polska.

- Media społecznościowe i Facebook to media bardzo wymagające nastawione na bezpośredni dialog z konsumentami. Przygotowujemy się od pewnego czasu, żeby pojawić się w mediach społecznościowych i proszę się spodziewać, że w nieodległej perspektywie się pojawimy - mówi Alfred Kubczak, dyrektor ds. korporacyjnycyh Jeronimo Martins Polska.

- Przyglądamy się też wprowadzeniu płatnościom kartami i tylko koszty transakcyjne ograniczają nas przed wprowadzeniem tego rozwiązania, jednak istotne zmiany jakie są planowane od 1 lipca mogą też zmienić nasze podejście w tym temacie - dodaje.

Czytaj więcej na portalspozywczy.pl