Biznes
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Organizacja wigilii firmowej w biurze – skąd wziąć jedzenie?

Okres świąteczny to czas spotkań, nie tylko tych w gronie rodzinnym. Każdego roku w grudniu przy wspólnym stole zasiadają także przedstawiciele różnych grup, w tym firm. Organizacja wigilii pracowniczej, która pozwoliłaby na wczucie się nastrój nadchodzących świąt, spędzenie czasu w przyjemnej atmosferze i przy smacznym jedzeniu, bywa sporym wyzwaniem. Z tego względu wiele firm decyduje się na zamówienie cateringu świątecznego do biura. Taką opcję wybierają zarówno niewielkie przedsiębiorstwa, jak i większe, dysponujące salą, w której mogą ugościć sporą liczbę osób. Na co zwrócić uwagę przy organizacji tego typu spotkania oraz gdzie znaleźć smaczny catering wigilijny w Poznaniu? Zapraszamy do lektury!

Organizacja wigilii firmowej w biurze – skąd wziąć jedzenie?

Jak zorganizować wigilię firmową?

Wigilia pracownicza to bardzo ważny element życia biurowego, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie przedświątecznego okresu. Spotkania przy wspólnym stole mają – zwłaszcza w tym szczególnym czasie – duże znaczenie. Pomagają wzmacniać więzi międzyludzkie, integrować zespół i budować poczucie przynależności do organizacji. Impreza świąteczna to także doskonały sposób na podziękowanie pracownikom za zapał, poświęcenie i wspólne tworzenie atmosfery firmy.

Przedsiębiorstwa, które dysponują odpowiedniej wielkości salą, często decydują się na organizację wigilii w biurze. Łączy się to z wieloma zaletami. Po pierwsze rozwiązuje problem poszukiwania oferującego dobre jedzenie i przyjazną atmosferę miejsca, w którym zmieściliby się wszyscy pracownicy, a do tego – nie było jeszcze zarezerwowane przez inną firmę. Po drugie spotkanie w biurze ułatwia także kwestię dojazdów lub parkowania, a samo przebywanie w znajomym otoczeniu może sprawić, że uczestnicy poczują się swobodnie.

Aby kolacja w biurze była udana, niezbędne jest zadbanie o odpowiedni wystrój (z pewnością sprawdzi się pachnąca choinka, girlandy z lampkami lub świece), klimatyczną oprawę muzyczną oraz najważniejsze – dobre jedzenie. Tutaj z pomocą przychodzą restauracje, oferujące catering na wigilię firmową.

Catering wigilijny w Poznaniu – sposób na świętowanie w biurze

Tradycyjne potrawy do kluczowy element wieczerzy wigilijnej, nie może więc ich zabraknąć także na spotkaniu w biurze. Zdarza się, że w firmie są miłośnicy gotowania, którzy chętnie przygotują określone smakołyki, jednak samodzielne zapewnienie pracownikom pełnego menu jest bardzo trudne. Przyrządzone przez profesjonalistów dania mogą okazać się dodatkowo prawdziwą ucztą kulinarną. W grudniu poznańskie firmy cateringowe przygotowują ciekawe zestawy dań, które pozwalają z jednej strony wczuć się w atmosferę nadchodzących świąt, a z drugiej – skosztować nowych, nieoczywistych połączeń smakowych. Catering na wigilię pracowniczą bardzo często daje możliwość urozmaicenia menu – wśród propozycji z pewnością nie zabraknie barszczu lub pierogów, ale oprócz tradycyjnego karpia można będzie próbować także innych zup lub ryb, nierzadko przyrządzonych w oryginalny sposób.

Bożonarodzeniowe potrawy przygotowywane przez firmy cateringowe z Poznania prezentują bardzo często doskonały balans pomiędzy tradycją a wyszukanym podejściem do znanej wszystkim kuchni.

Gdzie znaleźć najlepsze menu wigilijne dla firm?

Organizacja wigilii w biurze łączy się z koniecznością wyboru lokalu, którego pracownicy przyrządzą aromatyczne potrawy. Jaka restauracja przygotowuje atrakcyjny catering świąteczny w mieście Poznań? Ciekawą ofertę dla firm przedstawia każdego roku Weranda Catering&Events, część rodzinnej firmy w skład, której wchodzą znane ze swoich przytulnych lokali restauracje położone w centrum miasta — Weranda Caffe, Zielona Weranda i Weranda Lunch & Wine. Wyspecjalizowana w organizacji eventów załoga Werandy opracowuje doskonały, dopasowany do indywidualnych wymogów catering na wigilię, w skład którego wejść mogą zarówno klasyczne potrawy świąteczne, jak i nowoczesne wariacje na ich temat. Firmom, które nie mają możliwości lokalowych, Weranda umożliwia także organizację spotkania w jednej ze swoich restauracji lub w Werandzie Home, rezydencji położonej w sercu Puszczy Zielonki. Przedsiębiorcy zainteresowani upominkami dla swoich pracowników mogą także liczyć na domowej roboty smakołyki, takie jak konfitury, sosy i czekolady, będące doskonałym sposobem na podziękowanie za cały rok pracy.

Organizując wigilię w biurze oraz wybierając catering świąteczny w mieście Poznań, warto zwrócić uwagę na jakość potraw, smak oraz sposób ich serwowania. Dobre jedzenie to, obok przyjemnej atmosfery i wystroju miejsca, jeden z elementów decydujących o sukcesie przedświątecznego spotkania firmowego.

zdjęcie: freepic.com

Materiał zewnętrzny