Biznes
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rozpoczyna się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Co przygotował wodzisławski Cech Rzemieślników?

Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim przygotował szereg wydarzeń na obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, rozpoczynającego się dziś (18.11.), a kończącego w przyszły piątek (25.11.). 

Rozpoczyna się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Co przygotował wodzisławski Cech Rzemieślników?
W wydarzeniach organizowanych przez Cech będa brali udział uczniowie kilku szkół z powiatu wodzisławskiego / fot. ilustracyjne

Wydarzenia w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Cechu Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim będą odbywały się w dniach 18-25 listopada 2022 r.

Szczegółowy harmonogram

piątek, 18 listopada:

 • godz. 16:30-19:30 - ABC Przedsiębiorczości z SEI Wodzisław Śląski

poniedziałek, 21 listopada:

 • godz. 9:30-12:00 - Wizyta studyjna w studio fryzur RD Robert Mojżysz w Wodzisławiu Śląskim /ZSP nr 1 w Wodzisławiu Śląskim/

środa, 23 listopada:

 • godz. 11:00-13:00 - Wizyta studyjna w restauracji Ostrawa w Wodzisławiu Śląskim

czwartek, 24 listopada:

 • Wizyta studyjna w firmie Michael Henryk Michalik w Rydułtowach
 • Mój wymarzony zawód:
  • godz. 8:00-9:30 /ZSP nr 3 w Wodzisławiu Śląskim/
  • godz. 8:00-11:30 /Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Wodzisławiu Śląskim/

piątek, 25 listopada:

 • godz. 8:00-11:00 - Mój wymarzony zawód /SP nr 1 w Wodzisławiu Śląskim/
 • godz. 9:00-11:00 - Kierunek -> kariera zawodowa /SP nr 1 w Wodzisławiu Śląskim/
 • godz. 16:30-19:30 - ABC Przedsiębiorczości z SEI Wodzisław Śląski
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].