Biznes
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Arabowie chcą kupować w Eko-Oknach

- Codziennie otrzymujemy ogrom zapytań z krajów arabskich dotyczących naszej oferty - mówi Micha Maciejwski, Dyrektor handlowy Eko-Okna S.A.

Arabowie chcą kupować w Eko-Oknach
Eko-Okna pojawią się na targach "The Big 5 Construct Egypt" w Kairze.

Firma Eko-Okna S.A. słynie między innymi z tego, że bierze udział jako wystawca w wielu imprezach targowych związanych z branżą budowlaną. W najbliższym czasie firma deklaruje udział w 15 targach! Będą to m.in. wystawy w Wielkiej Brytanii, Egipcie, Dubaju, Niemczech, Francji i Stanach Zjednoczonych.

- Jesteśmy otwarci na nowe rynki i dlatego też pojawimy się nie tylko w Europie, ale i w krajach arabskich. Analizy rynku i rozmowy z potencjalnymi klientami pokazują, że zainteresowanie naszymi produktami jest ogromne. Pierwsze statystyki zaskakują nas pozytywnie! - mówi Michał Maciejewski, Dyrektor handlowy Eko-Okna S.A.

W maju firma Eko-Okna S.A. po raz pierwszy pojawi się na Targach FIT SHOW 2022 w Birmingham - będzie to z pewnością imponujący debiut, podczas którego brytyjczycy będą mogli poznać firmę, jej ofertę oraz prezentowane produkty.

Kolejny debiut producent z Kornic będzie miał w czerwcu podczas targów THE BIG 5 w Egipcie.

- Egipt najczęściej kojarzy się z wakacjami, ale nie nam! Dla nas jest to zupełnie nowy rynek, nowe możliwości, a także przestrzeń do rozwoju. Codziennie otrzymujemy ogrom zapytań z krajów arabskich dotyczących naszej oferty. Dlatego też pojawimy się z gronem specjalistów na Targach The Big 5 Construct Egypt. Otwieramy nowe drogi rozwoju naszej firmy! - dodaje Michał Maciejewski, Dyrektor handlowy Eko-Okna S.A..

W mediach społecznościowych firma chwali się projektem stoiska, które jak zwykle wygląda imponująco. Łączy w sobie elegancję i prostotę. Podczas targów będzie można odbyć wirtualny spacer po fabryce. Jest to możliwe dzięki okularom VR, które przeniosą użytkownika do fabryki Eko-Okien, gdzie zobaczy halę produkcyjną, magazyn wysokiego składowania oraz pomieszczenia biurowe.

Firma zaprezentuje okna, drzwi oraz bramy garażowe. W krajach arabskich oraz w Wielkiej Brytanii będą to systemy dostosowane do wymagań tamtejszych klientów. Eko-Okna S.A. są jednym z najbardziej elastycznych producentów stolarki, który wyznacza panujące na rynkach trendy.

Na wszystkich imprezach targowych należy spodziewać się wielu premier oraz odsłon nowych profili, które będą dostępne w najbliższym czasie w najbogatszej ofercie okien i drzwi firmy EKO-OKNA S.A..

- Nowe marki, nowe premiery, nowe profile, nowe rynki to wszystko, czym będziemy zajmować się w najbliższym czasie - podkreśla Michał Maciejewski, Dyrektor handlowy Eko-Okna S.A.

źródło: Eko-Okna S.A.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].