Niedziela, 20 czerwca 2021

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Mega rabaty na narzędzia usprawniające pracę zdalną

13.11.2020 12:00 | 0 komentarzy | MK

Black Friday zbliża się wielkimi krokami, jednak telefonia TeleCube postanowiła nie czekać i już teraz prezentuje na swojej stronie bardzo atrakcyjne promocje, głównie na polskie narzędzie w chmurze dla firm. Promocyjne oferty dotyczą m.in. systemu CRM, programów do e-mail marketingu, fakturowania online czy tworzenia stron www i sklepów internetowych, a także narzędzia do monitoringu Internetu. Warto zapoznać się z proponowanymi okazjami, gdyż zawierają opcje nawet z ponad 80% rabatami.

Mega rabaty na narzędzia usprawniające pracę zdalną
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mega Jedenastka – 11 promocji dla Twojej firmy

Od 13 do 27 listopada br., na dedykowanej stronie „Mega Jedenastka” telefonia TeleCube będzie informować o okazyjnych ofertach, przede wszystkim na polskie narzędzia e-commerce. Oferty będą ukazywać się około godziny 11:00 każdego dnia roboczego i będą prezentowane jako „Promocje dnia” lub „Promocje weekendowe”. Co ważne w danym dniu roboczym pojawi się jedna nowa oferta, i zastąpi ona ofertę z dnia poprzedniego. Warto zatem śledzić zmiany na stronie, żeby nie przeoczyć żadnej z propozycji.

W sumie Telecube zaprezentuje 11 promocji. Ich organizatorami będą partnerzy i firmy zaprzyjaźnione z TeleCube, a także telefonia VoIP TeleCube.

Już dziś rabat 30% na Brand24

W dniu dzisiejszym na stronie jest prezentowana pierwsza z 11 promocji. Dotyczy ona bardzo popularnego narzędzia do monitoringu Internetu i mediów społecznościowym tj. Brand24. Zainteresowane firmy będą mogły przetestować Brand24 i zakupić wybrany pakiet ze zniżką 30%.

Jak można skorzystać z promocji? Wystarczy wejść na stronę Mega Jedenastki: telecube.pl/mega-jedenastka zapoznać się ze szczegółami promocji i skorzystać ze specjalnego linku.

Kolejne promocje już niebawem

Promocja weekendowa na Brand24 będzie prezentowana do 16.11.br., a już w poniedziałek około 11:00 zastąpi ją Promocja dnia. Czego będzie dotyczyć tego nie wyjawimy, nie powiemy również szczegółowo o kolejnych promocjach. Ale możemy zdradzić, że 17 listopada br. „Promocją dnia” będzie oferta rabatowa na szkolenia online zamieszczone na StrefaKursów.pl.  Dzięki specjalnemu kodowi, będzie można zakupić kursy z rabatem 35%.

A w kolejnych dniach, będą zajawiane niemniej interesujące promocje m.in. takich produktów jak: IC Project, CRM Vision, Fakturownia czy Shoper.

Specjalna oferta telefonii TeleCube

Na stronie Mega Jedenastka nie zabraknie również propozycji dotyczących usług telefonii TeleCube. Przez cały miesiąc można skorzystać z promocji na najpopularniejszy produkt TeleCube tj. wirtualną centralę telefoniczną.

Zainteresowane firmy mogą przetestować e-centralę przez 14 dni, a następnie zakupić ją ze specjalną zniżką – 20% na stały/miesięczny abonament. Wirtualna centrala to usługa w chmurze, która idealnie się sprawdzi w przypadku pracy zdalnej. Dzięki niej można w prosty sposób zarządzać połączeniami telefonicznymi oraz sprzętem i usługami telekomunikacyjnymi w firmie, przy użyciu intuicyjnego panelu klienta, dostępnego via przeglądarka internetowa 24 h / dobę.

Wirtualna centrala jest dostępna, w najtańszej wersji już za 29 zł netto / miesiąc i zawiera m.in. takie funkcje jak: IVR, kolejkowanie, SMSy, biling online czy raporty z kolejek.

W wyższych wersjach (tzw. pakietach) centrali, w abonamencie, są dostępne kolejne funkcje m.in. nagrywanie rozmów i telekonferencje. TeleCube oferuje również inne opcje telekomunikacyjne jak np. SIP Trunk, widget callback RINGY czy polskie numery stacjonarne oraz komórkowe, w tym numery platynowe. Warto nadmienić, że RINGY jak i numery platynowe będzie można również zakupić w niższej cenie, a szczegółowe informacje jak to zrobić ukażą się na stronie Mega Jedenastka.  

Materiał zewnętrzny