Wtorek, 22 października 2019

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

Fach Work - Dbamy o każdy szczegół

28.02.2019 00:00 | 0 komentarzy | EK

Agencja Pracy Fach Work powstała w 2014 roku. Prowadzimy usługi pośrednictwa, ściśle współpracując z firmą Art-Bau GmbH, która jest liderem na niemieckim rynku w branży budowlanej.

Fach Work - Dbamy o każdy szczegół
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Warto podjąć zatrudnienie za naszym pośrednictwem, ponieważ oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjną stawką budowlaną. Przez cały okres zatrudnienia, służymy pracownikom pomocą w relacjach z pracodawcą i zapewniamy wsparcie naszych polskich konsultantów w razie potrzeby.

Nasi pracownicy otrzymują pełen pakiet świadczeń socjalnych i zdrowotnych – niemieckie ubezpieczenie, w tym także możliwość ubezpieczenia rodziny, Kindergeld. Dla pracowników przewidziane są również bonusy - podwyższenie wynagrodzenia wraz z rozwojem kwalifikacji, prawo do płatnego urlopu lub wypłaty ekwiwalentu za jego niewykorzystanie (SOKA BAU). Każdy pracownik zatrudniony w Firmie Art-Bau za polecenie znajomego (i przepracowanie przez niego 1 miesiąca) otrzyma bonus w wysokości 250 EURO!

Magdalena Grzeszek-Dworak, prezes zarządu FACH WORK

Bardzo dużą uwagę zwracamy na zapewnienie dobrych warunków dla naszych pracowników, tak aby mogli czuć się maksymalnie bezpiecznie pracując za granicą. Dlatego zapewniamy zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – blisko miejsca pracy, które jest opłacone przez cały okres zatrudnienia, również w weekendy oraz możliwość regularnych zjazdów do Polski. W zależności od potrzeb oferujemy również samochód służbowy, ubranie i narzędzia robocze. I co najważniejsze - gwarantujemy cotygodniowe zaliczki i punktualne wypłacanie wynagrodzenia.Rekrutujemy fachowców branży budowlanej: murarz, cieśla szalunkowy, betoniarz, pracownik ziemny i drogowy, operator maszyn budowlanych.
Na bieżąco, przez cały rok prowadzona jest rekrutacja w wyżej wymienionych zawodach.

Agencja Pracy Fach Work Sp. z o.o.
Certyfikat nr 11114
ul. Sienkiewicza 47b
42-600 Tarnowskie Góry

Tel. 32 450 83 32
Kom. 735 968 196, 507 700 147

www.fachwork.pl
info@fachwork.pl

Pobierz prezentację w pdf >>> FACH WORK_dobra praca i edukacja.pdf

Prezentacja jest publikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego na rynku pracy i edukacji, w aż 6 produktach reklamowych w unikatowym pakiecie przygotowanym przez Wydawnictwo Nowiny - wydawcę Nowin Raciborskich, Nowin Wodzisławskich, Magazynu Rybnickiego i portalu Nowiny.pl.

Jesteś pracodawcą lub zarządzasz placówką edukacyjną? Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie?

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl  

Zobacz również szczegóły tutaj www.nowiny.pl/biznes/147683-jestes-pracodawca-lub-zarzadzasz-placowka-edukacyjna.html

Tekst sponsorowany