środa, 19 czerwca 2019

imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława

RSS

Rafamet jedzie na targi do Poznania

02.06.2017 14:07 | 0 komentarzy | ż

Fabryka Obrabiarek RAFAMET, PORĘBA 1798 Machine Tools oraz Odlewnia RAFAMET - te firmy będą reprezentować Grupę Kapitałową RAFAMET podczas targów ITM Polska 2017. Wydarzenie odbędzie się w Poznaniu, w dniach 6-9 czerwca br. Wspólne stoisko znajdzie się w pawilonie 4, przy miejscu nr 22.

Rafamet jedzie na targi do Poznania
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas targów „ITM Polska: Innowacje, Technologie, Maszyny” prezentowane są produkty i rozwiązania związane z szeroko pojętym przemysłem; m.in. z kolejnictwem, spawalnictwem, hutnictwem, a także metalurgią, plastyczną obróbką metalu i motoryzacją. To największe targi przemysłowe w Polsce i liczące się w Europie spotkanie branżowe (blisko 50 proc. uczestników stanowią zagraniczni goście). W ubiegłym roku w wydarzeniu uczestniczyło niemal 1000 wystawców z 27 państw, targi odwiedziło 17,5 tysiąca profesjonalistów.

Targi ITM Polska 2017 będą miały miejsce w Poznaniu, w dniach 6-9 czerwca. W tym samym czasie odbędą się również Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Subcontracting ITM Meetings.

W ramach ITM Polska zorganizowanych zostanie 7 salonów tematycznych, w tym Mach-Tool (poświęcony obrabiarkom i narzędziom) i Metalforum (dedykowany metalurgii, hutnictwu, przemysłowi metalowemu).

W strefie Mach-Tool, a dokładniej - w pawilonie 4, przy miejscu nr 22, usytuowana zostanie ekspozycja trzech marek należących do Grupy Kapitałowej RAFAMET. Wspólne stoisko dostarczy informacji na temat oferty produktowej oraz usług firm z Kuźni Raciborskiej.

Swoje możliwości zaprezentują: PORĘBA 1798 Machine Tools sp. z o.o. skupiona na sprzedaży super ciężkich, ciężkich i średnich tokarek kłowych oraz płytowych, jak również wielkogabarytowych wiertarek i tokarko-wiertarek do głębokich otworów; Fabryka Obrabiarek RAFAMET S.A. (podmiot dominujący GK RAFAMET) oraz Odlewnia RAFAMET sp. z o.o. - producent odlewów z żeliwa szarego, sferoidalnego i stopowego specjalizujący się w produkcji jednostkowej i małoseryjnej odlewów ciężkich.

Warto przypomnieć, że PORĘBA 1798 Machine Tools jest jednostką zależną GK RAFAMET od ubiegłego roku. Firma rozwija markę „Poręba 1798”. Pierwsze zamówienia na tokarki sygnowane znakiem „Poręba 1798” zostaną dostarczone odbiorcom z Indii i Iranu jeszcze w tym roku. Marce dedykowana jest osobna strona internetowa: www.poreba1798.com.

źródło: Rafamet