Sobota, 20 kwietnia 2019

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Targi edukacyjne w Rybniku

22.03.2013 19:27 | 0 komentarzy | e

26 marca w godz. od 10.00 do 16.00 w Zespole Szkół Technicznych w Rybniku przy ul. Kościuszki  5 odbędą się targi edukacyjne, podczas których uczniowie szkół średnich wybiorą uczelnię swoich marzeń.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

W sali gimnastycznej ZST będzie można porozmawiać z przedstawicielami czołowych wyższych uczelni jak również szkół zawodowych oraz policealnych.  Wyższa Szkoła Techniczna z Katowic zaprezentuje ciekawą gamę kierunków studiów od architektury i budownictwa, przez wzornictwo i grafikę aż do dziennikarstwa i reżyserii filmowej. Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu "COBRA" kształci w zawodzie technik ochrony fizycznej osób i mienia i jako jedna z nielicznych wymaga zdanej matury, a co ważniejsze - oferuje pracę już w trakcie nauki! Szkoły medyczne TEB przedstawią szczegóły prowadzonej cały czas rekrutacji na kierunki medyczne, kosmetyczne, informatyczne i inne. Szkoły policealne będzie prezentowało również Centrum Nauki i Biznesu Żak, gdzie edukacja jest bezpłatna.

Jeśli wydaje ci się, że w internecie znajdziesz wszystko - przyjdź na bezpłatne targi i przekonaj się jak różnorodne i ciekawe kierunki studiów możesz wybrać.

Polub nasz profil nasz Facebook.com/edukacjaipraca i odwiedź targi, a spotka cię miła niespodzianka.

Sponsorem targów jest Wyższa Szkoła Techniczna z Katowic oraz Elitarna Szkoła Służb Ochrony i Biznesu "COBRA". Partnerem są Szkoły Medyczne TEB

Organizatorem targów jest Agencja Bimage.pl