Sobota, 20 kwietnia 2019

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Poseł powędruje na blok operacyjny

08.09.2011 17:25 | 63 komentarze | ma.w

Na niewyposażonym obiekcie raciborskiego szpitala zaplanował inaugurację kampanii wyborczej poseł Henryk Siedlaczek.

Poseł powędruje na blok operacyjny
Henryk Siedlaczek był obecny na otwarciu bloku operacyjnego przed dwoma laty, teraz wróci tam z obietnicami wyborczymi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

Choć parlamentarzysta z Rud często podkreśla, że kampanię prowadzi przez całą kadencję, od jej pierwszego dnia, to jednak zdecydował się na oficjalne spotkanie rozpoczynające starania o trzeci z kolei mandat poselski. Wybrał blok operacyjny szpitala bo "wyszarpał nań 20 mln zł". - Wyposażenie tego obiektu też będzie musiało odbyć się z udziałem posła - zapowiada Henryk Siedlaczek.

Jego kampania oficjalnie ruszy 14 września - na Gamowskiej pokaże m.in. swoje materiały reklamowe (będzie wśród nich m.in. zdjęcie z popierającymi go samorządowcami z gmin powiatu). - Tak naprawdę, to nie są moje klimaty, te billboardy w złoconych ramkach. Nie popieram tego szczerzenia zębów z plakatu. Zawsze stawiałem na kontakt z ludźmi. Mam napięty kalendarz spotkań z różnymi środowiskami - mówi pokazując terminarz wypełniony zapiskami.

Pytany o nieobecność na oficjalnej części święta energetyków w Rafako, gdzie z kolei pojawiła się Joanna Kluzik-Rostkowska (jest jedynką na liście PO, gdzie Siedlaczek ma 4 pozycję) odpowiada, że nie wiedział, że posłanka tam będzie. - Gdybym wiedział, na pewno bym pojechał, by jej towarzyszyć, ale nie poinformowano mnie, że się zjawi. Do rafakowców wybrałem się na festyn, żeby choć w tym roku było inaczej, bo zawsze jeździłem na oficjalne uroczystości. Wcześniej otrzymałem zaproszenie ze Świerklan i spędziłem piątkowe popołudnie z gospodyniami z tamtejszego koła - wyjaśniła poseł.

 

Ludzie:

Henryk Siedlaczek

Henryk Siedlaczek

Były poseł na Sejm RP, obecnie radny sejmiku śląskiego.

Joanna   Kluzik-Rostkowska

Joanna Kluzik-Rostkowska

Joanna Grażyna Kluzik-Rostkowska (ur. 14 grudnia 1963 w Katowicach), posłanka na Sejm VI i VII kadencji.