Piątek, 22 listopada 2019

imieniny: Cecylii, Marka, Maura

RSS

Wskażcie mi odpowiedzialnego za remont w Sośnicowicach

10.05.2011 16:21 | 8 komentarzy | ma.w

- Na objeździe w kierunku A4 można stracić zawieszenie samochodu! - pisze do ministra Grabarczyka poseł Henryk Siedlaczek z PO.

Wskażcie mi odpowiedzialnego za remont w Sośnicowicach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Jako podróżujący dużo i często po drogach mojego regionu, wielokrotnie jestem świadkiem długotrwałych i nierzadko nieefektywnych prac drogowych - zaczyna swą interpelację Henryk Siedlaczek. Dotyczy ona remontu "krótkiego odcinka drogi w Sośnicowiach (około 300 m)". - Na jego zakończenie trzeba będzie jeszcze długo poczekać. Objazd prowadzony jest trasą w ogóle nieprzystosowaną do takiego ruchu - zauważa poseł.

Jego zdaniem w ciągu dnia można jeszcze przejechać tym objazdem, jadąc z prędkością 5 -10 km/h, lawirując pomiędzy głębokimi na kilkanaście cm dziurami. - Natomiast w porze wieczornej i nocnej, na nieoświetlonej drodze można uszkodzić, a nawet stracić zawieszenie samochodu - alarmuje polityk z Raciborszczyzny.

Zaniepokojny Siedlaczek pyta Ministra Infrastruktury Cezarego Grabarczyka kto ponosi bezpośrednią odpowiedzialność za tak długi remont krótkiego odcinka w Sośnicowicach.

Ludzie:

Henryk Siedlaczek

Henryk Siedlaczek

Były poseł na Sejm RP, obecnie radny sejmiku śląskiego.