Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rozgrywki Amatorskiej Ligi Darta czas zacząć

Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Powiatowe Centrum Sportu po wakacyjnej przerwie zapraszają na kolejne turnieje Amatorskiej Ligi Darta.

Rozgrywki Amatorskiej Ligi Darta czas zacząć
Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Powiatowe Centrum Sportu po wakacyjnej przerwie zapraszają na kolejne turnieje Amatorskiej Ligi Darta. Fot. arch. nowiny.pl

11 września o godz. 14.00, 5 z cyklu naszego Grand Prix turniej rozegrany zostanie na Kręgielni OSiR Racibórz przy ul. Zamkowej 4.

W turnieju dla zwycięzców oprócz pucharów przewidziane są nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników kiełbaski. Do wzięcia udziału zapraszamy zarówno panów jak i panie.

Amatorska Liga Darta Turniej wrześniowy - plakat .jpg

Obowiązują zapisy:

- osobiście na H20stróg w punkcie Informacji

- telefonicznie: 32 415 37 17

- mailowo: sport@osirraciborz.pl

Wpisowe 20.00 zł

źródło: OSiR Racibórz

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].