Wtorek, 30 listopada 2021

imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

RSS

Nietrzeźwa 33-latka sunęła przez Nędzę. Zatrzymali ją policjanci

25.10.2021 14:21 | 1 komentarz | żet

Podczas minionego weekendu (22-24 października) raciborscy policjanci ujawnili czterech nietrzeźwych kierowców.

Nietrzeźwa 33-latka sunęła przez Nędzę. Zatrzymali ją policjanci
Badanie alkomatem wykazało u kierującej mazdą 33-latki ponad 1 promil alkoholu. Zdjęcie ilustracyjne (arch. Nowiny.pl).
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

33-letnia Ukrainka wpadła w Nędzy

- Niechlubna rekordzistka kierowała samochodem marki mazda w sobotę 23 października br. około godziny 23.23 w Nędzy na ulicy Jana Pawła II. Nieodpowiedzialna kobieta to 33-letnia obywatelka Ukrainy. Po przebadaniu kobieta w organizmie miała ponad 1 promil alkoholu - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Problem nietrzeźwych kierowców

Nietrzeźwi kierowcy wciąż stwarzają zagrożenie na drogach powiatu raciborskiego. Przypomnijmy, 20 października pijana 42-latka spowodowała wypadek na ul. Michejdy w Raciborzu. Kobieta wjechała fiatem w stojącą na poboczu skodę. Wewnątrz skody znajdowała się 55-letnia kobieta, która w następstwie wypadku doznała urazu głowy i kręgosłupa. Do szpitala trafił również pasażer fiata. Nietrzeźwa 42-latka miała ponad dwa promile alkoholu. Pisaliśmy o tym tutaj:

W nocy z 15 na 16 października świadkowie przyczynili się do zatrzymania kolejnego nietrzeźwego kierowcy. Mężczyzna zaparkował zaparkował samochód przy lokalu gastronomicznym. Po chwili chciał odjechać, ale nie pozwoliło mu na to czterech mężczyzn. Podejrzewali, że kierowca jest nietrzeźwy. Zadzwonili na policję. Okazało się, że 46-letni kierowca opla miał ponad 2,5 promila alkoholu. Pisaliśmy o tym tutaj:

W całym 2020 roku policjanci zatrzymali na drogach powiatu raciborskiego 89 kierowców oraz 23 osoby, które kierowały innymi pojazdami w stanie nietrzeźwości.