Niedziela, 7 marca 2021

imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty

RSS

Patrol

Daihatsu i fiat zderzyły się na ul. Św. Wawrzyńca

11.01.2021 13:02 | 0 komentarzy | ska

Dwie osoby trafiły do szpitala po sobotnim zderzeniu czołowym samochodów na ul. Św. Wawrzyńca. W minionym tygodniu odnotowano również sporo innych kolizji i wypadków. 

Daihatsu i fiat zderzyły się na ul. Św. Wawrzyńca
Do czołowego zderzenia dwóch osobówek doszło w sobotę 9 stycznia. fot. Wodzisław Śląski i okolice – informacje drogowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Daihatsu i fiat zderzyły się na ul. Św. Wawrzyńca

Do kolizji doszło m.in. 6 stycznia na ul. Bukowskiej w Syryni, gdzie osobówka zjechała z drogi i uderzyła w ogrodzenie. W czwartek 7 stycznia dwa pojazdy zderzyły się na ul. 1 Maja w Godowie, a wieczorem także na skrzyżowaniu ulic Rybnickiej i Korfantego w Radlinie. W piątek kolejna stłuczka miała miejsce na ul. Matuszczyka w Wodzisławiu Śląskim.

Do najpoważniejszego zderzenia dwóch pojazdów doszło w sobotę 9 stycznia około godz. 8.15 na ul. Św. Wawrzyńca w Wodzisławiu Śląskim. Zderzyły się fiat punto i daihatsu sirion. W sumie pojazdami podróżowały trzy osoby, z czego dwie zostały zabrane do szpitala przez zespół pogotowia ratunkowego.

Przypomnijmy, że we wtorek 5 stycznia doszło do potrącenia pieszego w Radlinie na ul. Rybnickiej. 54-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego poruszając się swoim pojazdem peugeot w kierunku Wodzisławia Śląskiego, potrącił przechodzącego przez jezdnię z lewej strony na prawą 50-latka, który na skutek poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.