Piątek, 15 stycznia 2021

imieniny: Domosława, Makarego, D±brówki

RSS

Epidemia koronawirusa:

Przyprawa POSYPKA MYŚLIWSKA – Smakpol Racibórz

01.12.2020 15:05 | 0 komentarzy | MP

Mieszanka przypraw – papryka czerwona i zielona, cebula, gorczyca. Delikatna nuta pieprzu i kminku. Doskonale nadaje się jako posypka do szynek wędzonych, boczków bądź do dekoracji pasztetów pieczonych w foremkach.
Kolor: wielobarwny z widocznymi cząstkami przypraw.
Dawkowanie: wg uznania

Przyprawy dla przetwórstwa mięsnego.

Przyprawa POSYPKA MYŚLIWSKA – Smakpol Racibórz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Firma SMAKPOL z siedzibą w Raciborzu od początku swego istnienia związana jest z przemysłem mięsnym. Stale poszerza swoją ofertę handlową, przez co powiększa nieustannie grono stałych klientów w kraju.

W naszej ofercie można znaleźć kompozycje przypraw, dodatki funkcjonalne oraz gotowe receptury. Daje to każdemu klientowi możliwość łatwego dopasowania technologii do swoich możliwości produkcyjnych. Wspólnie z Państwa technologiem wdrażamy produkt tak, by jego walory smakowe zapewniły dobrą sprzedaż.

Dla nas każdy producent jest bardzo ważny - ten mały i ten duży.

Smakpol, ul. Łąkowa 26L, Racibórz
tel. 32 419 08 80
kom. 600 278 663
e-mail: smakpol@raciborz.com.pl
www.smakpol.com.pl


Prezentacja jest opublikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego pn. "Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty"

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów własną prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl   

Zobacz również szczegóły projektu tutaj: https://www.nowiny.pl/171132-producenci-wytworcy-i-sprzedawcy-polskiej-zywnosci-startujemy-z-pierwszym-spolecznym-projektem-medialnym-na-rynku-spozywczym.html