Sobota, 8 maja 2021

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

Punkt NFZ powrócił do Raciborza. Znajduje się w Starostwie

01.12.2020 10:12 | 0 komentarzy | d

Tymczasowy Punkt Obsługi Klienta Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Katowicach od 1 grudnia mieści się w Starostwie Powiatowym w Raciborzu. Wcześniej znajdował się w raciborskim szpitalu.

Punkt NFZ powrócił do Raciborza. Znajduje się w Starostwie
Starostwo Powiatowe w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Punkt był zlokalizowany w raciborskiej lecznicy, zanim szpital został przekształcony w covidowy. - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Powiatu Raciborskiego, dzięki staraniom Starosty Raciborskiego oraz dobrej współpracy z Dyrektorem Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Katowicach Piotrem Nowakiem od dnia 1 grudnia 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Raciborzu został otwarty tymczasowy Punkt Obsługi Klienta – podało w komunikacie Starostwo Powiatowe w Raciborzu.

Mieszkańcy mają więc na powrót możliwość załatwiania spraw bliżej swojego miejsca zamieszkania. Choć dostęp do punktu jest utrudniony. – Ze względu na stan epidemiczny w Punkcie Obsługi Klienta OW NFZ w Raciborzu pacjenci nie będą przyjmowani osobiście, a sprawy załatwiane będą korespondencyjnie oraz poprzez możliwość pozostawienia w skrzynce podawczej w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Raciborzu przy placu Stefana Okrzei 4 w godzinach pracy Starostwa – czytamy w informacji prasowej Starostwa.