Poniedziałek, 23 listopada 2020

imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa

RSS

Epidemia na Śląsku:

Koronawirus w szkołach i rybnickim magistracie

15.10.2020 17:24 | 0 komentarzy | acz

Prezentujemy bieżące informacje ze szkół i przedszkoli w kontekście kolejnych pozytywnych wyników testów na obecność koronawirusa.

Koronawirus w szkołach i rybnickim magistracie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zespół Szklono - Przedszkolny nr 1 - 1 nauczyciel z wynikiem pozytywnym (był obecny w szkole 9 października) - to informacja z wczoraj, jest decyzja sanepidu o nadzorze epidemiologicznym dla 1 klasy.

Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - 1 nauczyciel z wynikiem pozytywnym - informacja z wczoraj, jest decyzja sanepidu: nadzór epidemiologiczny dla 12 uczniów (zostają w domach, obserwują swój stan zdrowia, mają nauczanie zdalne)

Szkoła Podstawowa nr 18 - 1 nauczyciel z wynikiem pozytywnym, 3 klasy mają nadzór epidemiologiczny do 19 października (zostają w domach, obserwują swój stan zdrowia, mają nauczanie zdalne)

Szkoła Podstawowa nr 19 – dyrektor szkoły z wynikiem pozytywnym, przypominam, że wynik pozytywny ma 7 nauczycieli z tej szkoły , 1 uczeń i 1 pracownik obsługi. Zajęcia są zawieszone do 16 października, w zależności od rozwoju sytuacji być może czas nauki zdalnej zostanie wydłużony.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych - 1 nauczyciel z wynikiem pozytywnym, 21 uczniów ma nadzór epidemiologiczny do 22 października (zostają w domach, obserwują swój stan zdrowia, mają nauczanie zdalne)

Urząd Miasta - 3 osoby z wynikiem pozytywnym, 9 osób na kwarantannie, w poniedziałek 6 osób wróci do pracy.