Wtorek, 21 września 2021

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

RSS

#kupujeratuje: ALASKA - klimatyzacja i chłodnictwo

22.05.2020 12:21 | 0 komentarzy | MP

Firma ALASKA działa na rynku od 1997 r. Została założona przez Rafała Paszczyńskiego i na początku działała jako firma współpracująca z pośrednikami na zlecenia dużych jednostek z branży chłodniczej. Z biegiem lat poszerzyła działalność o własnych, bezpośrednich klientów.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie profesjonalnego doradztwa, atrakcyjnej cenowo sprzedaży, szybkiej dostawy, fachowego montażu i kompleksowego serwisu systemów chłodniczych i klimatyzacji.

Urządzenia, którymi się zajmujemy są najwyższej jakości, z których większość to urządzenia stacjonarne. Do każdego klienta, jako doświadczeni fachowcy, dojeżdżamy dużym, dobrze wyposażonym autem serwisowym.

W ramach naszych usług od lat współpracujemy:

  • z firmami z branży gastronomicznej – restauracje, bary szybkiej obsługi
  • z zakładami związanymi z produkcją i przetwórstwem – cukiernie, piekarnie, zakłady przetwórstwa drobiu i mięsa
  • z rolnikami i sadownikami
  • z obiektami handlowymi – małe i duże sklepy, sieci handlowe, stacje paliw
  • z branżą hotelarską
  • ze stacją krwiodawstwa
  • z klientami indywidualnymi

W trosce o naszych stałych kontrahentów oraz w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie systemami klimatyzacji przez klientów indywidualnych, otworzyliśmy salon w Raciborzu na ul. Bosackiej 52. Na miejscu można zobaczyć szeroką gamę jednostek klimatyzacji, a kompetentni pracownicy w umiejętny sposób pomogą wybrać najlepsze urządzenie do wskazanego pomieszczenia.

Naszym celem zawsze jest pełna satysfakcja klienta. Dbamy o wysoką jakość naszych urządzeń oraz o solidność naszych usług.

Można się z nami skontaktować na Facebooku – Klimatyzacja Alaska Racibórz

lub telefonicznie:

Rafał 607 044 336

Mirek 607 376 336

www.alaskarp.pl

e-mail: alaskarp@tlen.pl

Gorąco zapraszamy do współpracy.


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!