Wtorek, 13 kwietnia 2021

imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina

RSS

#kupujeratuje: Bezstresowe korepetycje z matematyki on-line

06.04.2020 15:22 | 0 komentarzy | MK

Łącząc pasję z radością pracy z dziećmi, od kilku już lat zajmuję się nauką matematyki. Dziś szczególnie stawiam na zajęcia on-line, bo tak jest wygodniej, szybciej i oczywiście bezpieczniej.

#kupujeratuje: Bezstresowe korepetycje z matematyki on-line
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do współpracy zapraszam wszystkie osoby, które mają problem z matematyką, lub kochają ją tak, jak ja i chcą się w tym kierunku rozwijać. To co mnie wyróżnia to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego ucznia i niewyczerpane pokłady cierpliwości. Jeśli ktoś ma problem - razem rozkładamy go na czynniki pierwsze. A gdy przygotowuje się do konkursu, czy egzaminu - podnosimy umiejętności przynajmniej do drugiej potęgi.

Zajęcia prowadzę przy pomocy komunikatora internetowego Skype. Program ten umożliwia mi udostępnianie uczniom mojego pulpitu, na którym znajduje się tablica, gdzie na bieżąco rozpisuję wszystkie zadania. Dzięki temu zajęcia online są tak samo efektywne, jak te, podczas których siedzę obok ucznia i na kartce zapisuję obliczenia.

Oferta:

  • Korepetycje z matematyki
  • Pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych z matematyki
  • Pomoc w przygotowywaniu do sprawdzianów z matematyki

Zapraszam już dziś!

PANI KASIA - KOREPETYCJE Z MATEMATYKI
ul. Kochanowskiego 16/6, 47-400 Racibórz
tel. 735 938 378

Facebook: https://www.facebook.com/Pani-Kasia-Korepetycje-z-Matematyki-322621961822889/


Bezpłatna prezentacja firmy jest publikowana w ramach akcji społecznej Wydawnictwa Nowiny pn. „Kupuję – ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”, której celem jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

Przedsiębiorco: napisz do nas na kontakt@nowiny.pl lub za pośrednictwem Facebooka, aby zgłosić również swoją firmę do bezpłatnej akcji.

Czytelniku i konsumencie: właśnie teraz możesz pomóc - sprawdź oferty firm w Twoim regionie na stronie akcji na nowiny.pl/kupuje-ratuje, rób zakupy w naszych lokalnych firmach i podaj akcję dalej! Pamiętaj: Twoje udostępnienie ma znaczenie!