Czwartek, 22 października 2020

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

Treningi personalne w Raciborzu - gdzie najlepiej i czy warto?

19.03.2020 13:00 | 0 komentarzy | MK

Treningi z trenerem personalnym stały się w ostatnich latach bardzo popularne, nic w tym dziwnego, gdyż nie tylko są one dobrym rozwiązaniem dla sportowców, ale również dla osób początkujących czy tych po prostu dbających o swoje zdrowie i kondycję. Nie ma, więc co się zastanawiać szczególnie, że lato zbliża się wielkimi krokami, a forma sama się nie zrobi. W nowoczesnym klubie fitness Just GYM Racibórz możesz skorzystać z usług trenerów personalnych, którzy współpracują razem z siłownią i korzystać z profesjonalnych zajęć z trenerem na terenie eleganckiej siłowni.

Treningi personalne w Raciborzu - gdzie najlepiej i czy warto?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak wybrać trenera personalnego?

Wybór trenera personalnego to bardzo ważna, a dla niektórych i trudna decyzja. Od tego z kim podejmiesz współpracę zależeć będzie komfort Twoich treningów, w końcu ze swoim coachem będziesz mieć dość częsty kontakt. Just GYM w Raciborzu umożliwia, więc cotygodniowe, darmowe konsultacje z trenerami podczas, których możesz poznać każdego ze szkoleniowców, poradzić się i ustalić na jakiej zasadzie współpracują. Takie konsultacje z pewnością ułatwią Ci wybór trenera osobistego.

Jak efektywnie schudnąć?

Często zapisując się na siłownie zależy nam na szybkich efektach i osiągnięciu konkretnej sylwetki, jednak gdy nie widzimy po kilku miesiącach rezultatów zrażamy się i odpuszczamy. Dobry trener personalny nie dopuści do takiej sytuacji, gdyż treningi jak i plan działania w takim przypadku są dobierane indywidualnie. Wspólnie z trenerem osobistym możecie modyfikować w zależności od potrzeb plan treningowy, a dzięki temu Ty osiągasz swoje wymarzone efekty znacznie szybciej. Trener personalny będzie więc nie tylko Twoim nauczycielem i autorytetem, ale także będzie motywować Cię nawet jeśli tym razem zdecydujesz się na samodzielny trening w Just GYM Racibórz.

Ile kosztuje trener personalny?

Wiele osób zapewne zastanawia się jaki jest koszt trenera personalnego i czy w ogóle znajdzie na to pieniądze. Otóż warto zaznaczyć, że ceny treningów personalnych mogą bardzo się różnić w zależności od konkretnego coacha. Warto, więc skonsultować ceny, np. podczas darmowych konsultacji w klubie fitness Just GYM z danym trenerem lub trenerką personalną. Pamiętaj również o tym, że cena będzie się różnić w zależności od ilości treningów personalnych, warto zawsze zapytać o najkorzystniejszy pakiet treningowy, pamiętaj jednak, że na siłowni Just GYM w Raciborzu możesz ćwiczyć 24/7 i realizować plan treningowy ustalony wcześniej z trenerem, samodzielnie. Jeśli jeszcze odkładasz pieniądze na treningi z trenerem personalnym możesz skorzystać z darmowych planów treningowych, które znajdziesz tutaj >> PLANY

Jak uniknąć kontuzji na siłowni?

Sport to zdrowie, treningi na siłowni również, jednak tylko wtedy, gdy wszystkie ćwiczenia wykonujemy poprawnie. Dobry trener personalny pozwoli uniknąć nam niepotrzebnych kontuzji związanych z błędnie wykonywanymi ćwiczeniami czy obciążeniami nie dobranymi do naszych możliwości. A jeśli jesteś po kontuzji trener dobierze zestaw ćwiczeń, które pomogą w szybkim czasie powrócić do dawnej sprawności.

Już dzisiaj możesz kupić w korzystnej cenie karnet OPEN do Just GYM w Raciborzu za jedyne 59 zł i korzystać z opieki trenerów personalnych, więcej na temat oferty klubu fitness znajdziesz na stronie www.justgym.pl , a jeśli jesteś zainteresowany darmową konsutlacją z trenerem personalnym zaglądaj na Facebook >> https://www.facebook.com/justgymraciborz/.

  

Just GYM RACIBÓRZ
47-400 Racibórz
ul. Ogrodowa 46
tel. +48 577 490 750

email: raciborz.ogrodowa@justgym.pl 
facebook: https://www.facebook.com/justgymraciborz/ 
www.justgym.pl 

Materiał zewnętrzny