Piątek, 27 listopada 2020

imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody

RSS

Epidemia na Śląsku:

Kolorowy zawrót głowy w Klubie Malucha na Ostrogu [ZDJĘCIA]

13.02.2020 15:02 | 0 komentarzy | d

Raciborska biblioteka pamięta o swoich najmłodszych czytelnikach, organizując comiesięczne ciekawe animacyjne zajęcia w bibliotece na Ostrogu. W lutym przy Bielskiej 12 zrobiło się bardzo kolorowo.

Kolorowy zawrót głowy w Klubie Malucha na Ostrogu [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Maluchy znają kolory doskonale, co udowodniły w trakcie wspólnego oglądania książeczki „Obrazki dla maluchów – kolory”. Dzieciom zaproponowano także kilka zabaw związanych z kolorami – m.in. wspólne wyklejanie i dopasowywanie kropli do koloru parasolki oraz segregowanie kolorowych nakrętek. Przeczytano także bajkę „Kolorowy kotek” ze zbioru „Najciekawsze bajki przedszkolaka”, a korzystając z aplikacji „Kolory”, ćwiczono i utrwalano wiedzę o kolorach. Przygotowano również kolorowe puzzle i klocki. Jednym słowem, przez całe zajęcia dzieciom i ich opiekunom towarzyszył kolorowy zawrót głowy.

19 lutego o godz. 9.00 organizatorzy zapraszają jeszcze na bezpłatną lekcję angielskiego dla najmłodszych. Z kolei 11 marca, również o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie Klubu Malucha z wielkanocnym zającem w roli głównej.

źródło: MiPBP Racibórz